Korepetycje - Konrad T. id: 1492

Konrad T.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Korepetycji udzielam od wielu lat, teraz zajmuję się tym online.

Konrad T.

Korepetycji udzielam od wielu lat, teraz zajmuję się tym online.

Przedmioty

Chemia

Język angielski

Programowanie

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Korepetycje tylko online. Czekam codziennie pn-pt 16-22, ale inne godziny także są możliwe, po wcześniejszym uzgodnieniu.
Ukończyłem Uniwersytet w Białymstoku. Od 2003 r. pracuję w przemyśle chemicznym.
Zajmuję się również rodziną i programowaniem www (Laravel, PHP, MySQL).
W kontakcie z uczniem stawiam na cierpliwość i miłą atmosferę :)

Wykształcenie:
, , 2003
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Łukasz H. id: 53149

Łukasz H.

Witaj, Mam na imię Łukasz i jestem studentem studiów magisterskich na Politechnice Białostockiej na specjalności elektrotechnika. Angielskiego uczyłem się praktycznie od dziecka co pozwoliło mi osiągnąć wysoki poziom języka angielskiego. Biegle posługuję się językiem angielskim. Chcę pomóc w nauce języka uczniom w klasach 4-8 szkoły podstawowej.

40zł/60 min
Samed S. id: 109355

Samed S.

I am a university student and I am studying in English for 6 years. Also I am lerning other languages so I can say I am good with languages and I am experienced. I can teach English or Turkish. Also we can do speaking practise which is the best way to learn.

50zł/60 min
Damian C. id: 39905

Damian C.

Jestem studentem i z własnego doświadczenia wiem, że odpowiednie wytłumaczenie przedmiotu to klucz do świetnych wyników.

60zł/60 min
Marta K. id: 43179

Marta K.

Cześć! Mam na imię Marta, jestem Ukrainką, studentką ukraińskiej uczelni na Wydziale Języków Obcych, studiuję filologię angielską.

40zł/60 min
Joanna D. id: 18485

Joanna D.

Pracuję z językiem angielskim od 2004 roku. Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Warszawskim.

60zł/60 min