Miłosz

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasa

O sobie:

Cześć :) nazywam się Miłosz, jestem studentem Politechniki Wrocławskiej, udzielam korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej oraz liceum + przygotowanie do matury z matematyki z zakresu podstawowego. Wytłumaczę materiał oraz pomogę w przygotowaniach do sprawdzianów i kartkówek. Mogę zapewnić najnowsze materiały do nowej matury. Pomogę również jak nie mamy zajęć. Można wysłać mi maila jeśli masz jakiś problem z zadaniem i chętnie pomogę w jego rozwiązaniu. Oferuję spokojną i przyjazną atmosferę podczas nauki. Korepetycje odbywają się u ucznia, ale możemy tez umówienia się na mieście np. w kawiarni albo u mnie w domu. Godzina zegarowa 60 min - koszt 30 zł (Dla uczniów szkoły podstawowej) Godzina zegarowa 60 min - koszt 40 zł (Dla uczniów liceum i technikum) Jestem dostępny 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu!

Krótka informacja o korepetytorze

Miłosz M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 Zł/god.