Korepetytor Gry na skrzypcach – Ada K.

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Muzyczna w Krakowie (2015)

Poziom:

magister

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Prowadzę zajęcia w języku polskim i angielskim. Jestem wykształcona skrzypaczką ( Akademia Muzyczna w Krakowie-magister), która cały czas poszerza swoje horyzonty ( obecnie w trakcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach- skrzypce jazzowe). W sferze muzyki klasycznej osiągnęłam sporo, jeździłam regularnid na konkursy i kursy międzynarodowe w kraju i za granicą. Obecnie staram się przekazywać zdobytą wiedzę moim uczniom oraz regularnie koncertuje przy okazji współpracy z orkiestrami . Kształcę się również u najlepszych polskich jazzmanów, dzięki czemu mogę również uczyć jak grać muzykę rozrywkową na skrzypcach oraz jak na nich improwizować:)

Gra na skrzypcach - informacje o doświadczeniu:

Uczę gry na skrzypcach od ponad 5 lat. Od 4 lat pracuję jako nauczyciel w szkołach państwowych ( Szkoła Muzyczna I st. w Skawinie, Szkoła Muzyczna w Żegocinie, Szkoła Muzyczna w Lipnicy Murowanej). Oferuję świeże spojrzenie uzupełnione wiedzą i doświadczeniem. Udzielam korepetycji uczniom w każdym wieku i na każdym poziomie nauczania. Mam ukończone kursy metodyki nauczania zarówno kkasycznej gry na skrzypcach jak i improwizowania na skrzypcach.

Krótka informacja o korepetytorze

Ada K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Gra na skrzypcach
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy specjalistyczne
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 80 Zł/god.