Korepetycje - Krzysztof M. id: 15071

Krzysztof M.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Krzysztof M.

Przedmioty

Programowanie

Informatyka

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłem PJATK z wyróżnieniem, zebrałem doświadczenie w kilku zagranicznych firmach i cały czas pracuję komercyjnie. Na co dzień jestem .NET Full Stack developerem, w skład moich obowiązków wchodzi pełen przekrój zagadnień z zakresu oprogramowania od front-end, przez back-end, automatyczne testowanie i usprawnianie serwerów.

Przez 7 lat, uczyłem setki uczniów, od uczniów szkoły podstawowej, przez studentów po osoby chcące zacząć drugą karierę.

Jeżeli interesuje Cię pomoc z poniższych zagadnień, zapraszam:
- matura (Java)
- Java
- C# lub ogólnie .NET
- DB - Bazy danych (6 dialektów)
w tym projektowanie, strojenie, rozwijanie.
- algorytmy i struktury danych
- graficzne interfejsy użytkownika
- wzorce projektowe
- i wiele innych!

także jeżeli jesteś studentem pjwstk ( pjatk) i masz kłopot z tymi przedmiotami: ppj, gui, mas, utp, skj, tin, rbd itd.

Wykształcenie:
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, magister inżynier, 2014
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Paweł P. id: 53167

Paweł P.

Cześć, jestem studentem 2 roku na Politechnice Warszawskiej. Programowanie to moja pasja, a matematyka to chleb powszedni. Od liceum wyjaśniałem rówieśnikom tajniki matematyki oraz programowania.

70zł/60 min
Adam Ś. id: 110522

Adam Ś.

Posiadam znajomość języka C#, co umożliwia mi tworzenie zaawansowanych aplikacji i rozwiązań programistycznych. Dodatkowo, mam doświadczenie w pracy z bazami danych, szczególnie z wykorzystaniem SQL Server, co pozwala mi na efektywne zarządzanie i analizowanie dużej ilości danych. Ponadto, jestem w stanie tworzyć strony internetowe w HTML

40zł/60 min
Józef S. id: 39417

Józef S.

Brat, programista, żeglarz, muzyk

70zł/60 min
Jeremi S. id: 108263

Jeremi S.

Jestem studentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie na kierunku Informatyka. Znam biegle następujące języki programowania: Java, C#, C++, Python, HTML, Java Script, CSS. Interesuję się szczególnie projektowaniem gier komputerowych. Mogę nauczyć podstaw grafiki 3d w programie Blender i game designu w silniku gier Unity.

50zł/60 min
Igor Ł. id: 49450

Igor Ł.

Zawodowo specjalista ds. utrzymania systemów IT w jednym z największych szpitali w Polsce. Pasjonat programowania na platformy Apple.

50zł/60 min