Korepetytor Języka angielskiego, Matematyki, Gry na fortepianie – Antonina B.

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego (2019)

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Matematyka jest jednym z moich ulubionych przedmiotów w szkole. Mam potrzebne materiały do zdania egzaminu ósmoklasisty z najlepszym wynikiem. Potrafię spokojnie wytłumaczyć podstawy matematyczne. Pomogę z zadaniami domowymi i zrozumieniem danych tematów matematycznych. Ze mną matematyka jest prosta.

Lekcję języka angielskiego w całości mogą być prowadzone po angielsku. Posiadam materiały przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, praca z ćwiczeniami "Pewniak Gimnazjalny". Pomogę w odrobieniu zadań domowych i zrozumieniu przerabianego materiału. Dla dzieci kolorowanki i krzyżówki łączące naukę języka mam również przygotowane. Ze mną uczenie się języka angielskiego będzie przyjemne.

Granie na fortepianie jest moją pasją i chętnie przekażę ją innym. Jestem rzetelna i cierpliwa, obiecuję, że lekcje ze mną będą przyjemne. Mogę przygotować utwory na różnym poziome, w zależności od osoby.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Egzamin gimnazjalny zdałam na 95% z matematyki. Brałam udział w konkursach matematycznych i olimpiadach.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Posiadam Cambridge Certificate on level: C1 Advanced. Egzamin gimnazjalny z zdałam z wynikiem 100% podstawy języka angielskiego i rozszerzenia. Styczność z językiem angielskim miałam przez całe życie.

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

Jestem absolwentką 9 letniej Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego. Jest to szkoła muzyczna z kształcąca umiejętność gry na fortepianie. Po każdym ukończonym semestrze w szkole, musieliśmy zdawać "przegląd z fortepianu", który polegał na zagraniu przed komisją dwóch lub trzech utworów na pamięć. Na koniec roku zdobyłam ocenę celującą z lekcji fortepianu. Wzięłam udział w wielu koncertach i konkursach w tej dziedzinie.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Antonina B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Gra na fortepianie
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 30 Zł/god.