Korepetytor Języka angielskiego, Niania dla dzieci – Ewa J.

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentką I roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mówię biegle po angielsku. Maturę z tego języka zdałam na 100%. W rodzinnym mieście pomagałam dzieciom chodzącym do podstawówki w przygotowaniu się do lekcji oraz odrabianiu zadań domowych. Na poziomie gimnazjum rozmawiałam ze swoimi uczniami oraz uczyłam pisać maile i listy. Zajęcia prowadzę w sposób, moim zdaniem, najbardziej sprzyjający nauce języka, czyli oprócz schematycznego wykonywania zadań podejmuję też rozmowy z dziećmi na różne tematy. Zapewniam bardzo miłą atmosferę podczas zajęć :)
Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi do 4 roku życia, które mogę potwierdzić dokumentem zawierającym opinię na temat mnie jako pracownika placówki wychowawczej. Ze starszymi dziećmi mam również świetny kontakt i potrafię je zająć i zabawić, nie tylko pilnować przed telewizorem :)

Niania dla dzieci - informacje o doświadczeniu:

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi do 4 roku życia, które mogę potwierdzić dokumentem zawierającym opinię na temat mnie jako pracownika placówki wychowawczej. Ze starszymi dziećmi mam również świetny kontakt i potrafię je zająć i zabawić, nie tylko pilnować przed telewizorem :)

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Ewa J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język angielski
  2. Niania dla dzieci
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 30 Zł/god.