Korepetytor Języka angielskiego, Matematyki, Języka polskiego, Geografii – Pola G.

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza (2019)

Poziom:

student

Rok ukończenia:

2019

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem absolwentką IV LO im.Adama Mickiewicza w Warszawie. Zdawałam podstawową maturę z matematyki, oraz w zakresie rozszerzonym: j.polski, angielski oraz geografię. Podczas lekcji staram się być kreatywna. Na zajęcia przychodzę z wcześniej przygotowanymi materiałami z ustalonego zakresu, który zamierzam omawiać z uczniem. Jestem osobą dyspozycyjną.

Od ucznia wymagam jedynie chęci nauki i uwagi, a na pewno lekcja będzie udana:)
Zapraszam do kontaktu.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

W roku 2018/2019 przygotowywałam się do matury z matematyki, więc wszystkie zagadnienia w zakresie podstawowym mam opanowane. Chętnie pomogę przygotować się do egzaminu 8-klasisty jak rownież postaram się wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Jestem absolwentką liceum o profilu z rozszerzonym językiem polskim, który również zdawałam na maturze w tym zakresie. Posiadam wiele przydatnych materiałów, staram się być kreatywna podczas lekcji. Chętnie pomogę w poszczególnych zagadnieniach jak i również w przygotowaniu do egzaminu 8 klasisty.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

W tym roku zdawałam na maturze język angielski na poziomie rozszerzonym, posiadam wiele własnych materiałów przydatnych podczas lekcji. W trakcie korepetycji zachęcam do rozmowy w języku angielskim oraz stawiam na poprawność mowy i pisania. Jeśli uczeń ma z czymś problem znajduję rozwiązanie, aby wątpliwości dotyczące konkretnego zagadnienia zostały rozwiane.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:)

Geografia - informacje o doświadczeniu:

Zdawałam maturę z geografii w zakresie rozszerzonym, także wszystkie aktualne zagadnienia mam opracowane. Chętnie pomogę w wyjaśnieniu kwestii geograficznych i rozwieję wszelkie wątpliwości:) Posiadam wiele własnych materiałów, stanowiących przydatną pomoc dla ucznia podczas lekcji.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Pola G. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Halinów i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Język polski
 4. Geografia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 40 Zł/god.