Korepetytor Matematyki, Chemii – Wirginia K.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Śląska (2018)

Poziom:

inżynier

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasa

O sobie:

Jestem studentką ostatniego roku na wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej Śląskiej. Udzielę korepetycji osobom uczącym się w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Posiadam ponad roczne doświadczenie w przygotowaniu uczniów zarówno do matury, jak i egzaminów ósmoklasisty. Zapraszam do współpracy :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką na wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej Śląskiej. Udzielę korepetycji osobom uczącym się w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum (poziom podstawowy). Posiadam ponad roczne doświadczenie w przygotowaniu zarówno do matury, jak i egzaminów ósmoklasisty.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką ostatniego roku na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej. Chętnie udzielę pomocy osobom uczącym się w szkole podstawowej, gimnazjum, czy też w liceum (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), a także pomogę osobom rozpoczynającym swoją przygodę ze studiami. Posiadam ponad roczne doświadczenie w przygotowaniu zarówno do matury, jak i egzaminów ósmoklasisty.

Krótka informacja o korepetytorze

Wirginia K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Katowice i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 40 Zł/god.