Korepetycje - Silvana B. id: 15872

Silvana B.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Silvana B.

Przedmioty

Matematyka

Język niemiecki

Klasy młodsze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Mam doświadczenie długie w pracy z dziećmi. Tłumaczę wszystko bardzo spokojnie i klarownie i jestem otwarta na propozycję odrabiania zadań domowych (niekoniecznie tylko z matematyki) z dziećmi w wieku podstawówkowym.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Od ponad 2 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Moje umiejętności nie są tylko wyszkolone, ale dodatkowo mieszkałam w tym kraju 9 lat i komunikuje się płynnie. Pod swoimi skrzydłami miałam zarówno dzieci w wieku 9 lat, jak i osoby starsze, które chciały nauczyć się mówić w tym języku. Tłumaczę wszystko w sposób prosty i przyjemny. Mogę przygotować do egzaminu ale również przygotować do wyjazdu za granicę.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Czuby Południowe

Czuby Północne

Stare Miasto

Śródmieście

U korepetytora:
Lublin, Czuby Południowe, Nadbystrzycka
Online:
Nie

O sobie:

Jestem cierpliwą i uśmiechniętą studentką z dużym doświadczeniem. Przygotowywałam uczniów do testów gimnazjalnych, do normalnych konwersacji (w języku niemiecim), pracowaliśmy nad zadaniami domowymi. Mam duże doświadczenie z dziećmi i chętnie podejmę się odrabiania prac domowych i nauki ogólnej z róznych przedmiotów (wtedy dojazd do ucznia do dogadania nawet poza dzielnice zaznaczone, zależne od wieku dziecka). Jestem bardzo chętna na nauke języka niemieckiego od podstaw (nie 'pod egzaminy', a do płynnej rozmowy).

Wykształcenie:
Politechnika Lubelska, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Justyna T. id: 35555

Justyna T.

Jestem absolwentką lubelskiego liceum oraz studentką Politechniki Lubelskiej.

50zł/60 min
Maksym M. id: 51222

Maksym M.

W roku szkolnym 2021/2022 jako najlepszy uczeń liceum - otrzymałem Stypendium Prezesa Rady Ministrów z rąk ministra Edukacji i Nauki i Pana Wojewody Lubelskiego. Jestem również stypendystą programu - Lublin wspiera uzdolnionych 2021-2023

40zł/60 min
Karolina K. id: 108781

Karolina K.

Zdałam, zarówno test ósmoklasisty jak i maturę na poziomie podstawowym z matematyki na 100%, ucząc przyjaciół z moich placówek wielokrotnie byłam chwalona za umiejętność przekazywania wiedzy innym. Jestem otwarta, komunikatywna, wyrozumiała, staram się tłumaczyć w jak najmniej stresowej atmosferze.

50zł/60 min
Weronika W. id: 52632

Weronika W.

Jestem studentką 2 roku farmacji, z zamiłowaniem do tańca towarzyskiego. Od 3 lat regularnie udzielam korepetycji z pozytywnymi rezultatami :)

50zł/60 min
Sebastian K. id: 114641

Sebastian K.

Miły i sympatyczny student pierwszego roku studiów na UMCS kierunku ekonomicznego, który chce pomóc w przyjemnej nauce matematyki. Zapewniam, że matematyka może być bardzo łatwym przedmiotem do nauki. Mam doświadczenie w praktyce, które skutkowało wysokimi wynikami.

50zł/60 min