Korepetycje - Silvana B. id: 15872

Silvana B.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Silvana B.

Przedmioty

Matematyka

Język niemiecki

Klasy młodsze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Mam doświadczenie długie w pracy z dziećmi. Tłumaczę wszystko bardzo spokojnie i klarownie i jestem otwarta na propozycję odrabiania zadań domowych (niekoniecznie tylko z matematyki) z dziećmi w wieku podstawówkowym.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Od ponad 2 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Moje umiejętności nie są tylko wyszkolone, ale dodatkowo mieszkałam w tym kraju 9 lat i komunikuje się płynnie. Pod swoimi skrzydłami miałam zarówno dzieci w wieku 9 lat, jak i osoby starsze, które chciały nauczyć się mówić w tym języku. Tłumaczę wszystko w sposób prosty i przyjemny. Mogę przygotować do egzaminu ale również przygotować do wyjazdu za granicę.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Czuby Południowe

Czuby Północne

Stare Miasto

Śródmieście

U korepetytora:
Lublin, Czuby Południowe, Nadbystrzycka
Online:
Nie

O sobie:

Jestem cierpliwą i uśmiechniętą studentką z dużym doświadczeniem. Przygotowywałam uczniów do testów gimnazjalnych, do normalnych konwersacji (w języku niemiecim), pracowaliśmy nad zadaniami domowymi. Mam duże doświadczenie z dziećmi i chętnie podejmę się odrabiania prac domowych i nauki ogólnej z róznych przedmiotów (wtedy dojazd do ucznia do dogadania nawet poza dzielnice zaznaczone, zależne od wieku dziecka). Jestem bardzo chętna na nauke języka niemieckiego od podstaw (nie 'pod egzaminy', a do płynnej rozmowy).

Wykształcenie:
Politechnika Lubelska, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Maciej A. id: 35145

Maciej A.

Pomoc i nauka z zadań matematyki

4.7
40zł/60 min
Maria K. id: 30651

Maria K.

Uczę języka angielskiego na poziomie A1-B1, matematykę na poziomie szkoły podstawowej, a geografię w szkole podstawowej i średniej.

4.6
50zł/60 min
Anna Z. id: 46916

Anna Z.

Prowadzę zajęcia oparte ściśle o aktualny program nauczania

5
60zł/60 min
Karolina N. id: 48500

Karolina N.

Magister germanistyki, która chętnie podzieli się swoją wiedzą z innymi.

50zł/60 min
Anna C. id: 37618

Anna C.

Mam na imię Ania. Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Interesuję się językami obcymi oraz gotowaniem.

5
40zł/60 min

Silvana B. korepetytor - Matematyka, Język niemiecki, Klasy młodsze. Lublin.