Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckiePrzygotowanie do TOEFL, IELTS testowKonwersacjeJęzyk w biznesieNative speakerGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Przygotowanie do GMAT, GREStudia zagraniczneKursy specjalistyczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

KOMPETENCJE J.ANGIELSKIEGO:
- Secure English Language Test (SELT) as Academic International English Language Testing System (IELTS) also as A-Level equivalent zdany na London Metropolitan University.
- Nauka UMIEJĘTNOŚCI praktycznego posługiwania się najprawdziwszym na świecie 'angielskim' j.angielskim na wszelkie możliwe sposoby, w przeciwieństwie do nauki o nauce opisującej gramatyczne zasady teoretyczne 'polskiego' j.angielskiego.
- Ostatnio 7 lat spędzone permanentnie w samym sercu Londynu gdzie 'angielski' j.angielski był wyłącznym językiem codziennego posługiwania się.


“The only source of knowledge is experience”

— Albert Einstein


Posiadanie wiedzy teoretycznej o zasadach rządzących stosowaniem języka nie przesadza per se o posiadaniu umiejętności praktycznego ich stosowania. Teoria i praktyka to dwie totalnie odmienne od siebie jakości są! Teoria - to wiedza; praktyczne stosowanie tej wiedzy - to umiejętność!

Jeśli zatem chcesz wyłącznie posiąść teoretyczna wiedzę o języku = ZŁY ADRES. Natomiast jeżeli twoim celem jest posiąść umiejętność posługiwania się/używania j.angielskiego na wszystkie możliwe sposoby = NIE SZUKAJ DALEJ!
KOMPETENCJI TRENERA FITNESS:
1. Dyplom Poziomu 3 Instruktora Siłowni i Osobistego Trenera od w Fitness Industry Education (obecnie Train.Fitness) w Wielkiej Brytanii stosownie według standardów REPs (The Register of Exercise Professionals), CIMSPA (The Chartered Institute for the Management of Sport and Physical Activity) i ACSM (The American College of Sports Medicine) z zakresu dydaktyki o:

- Anatomia i fizjologia
- Schorzenia i choroby zdrowia
- Analiza informacji o kliencie
- Projektowanie funkcjonalnego programu
- Obrazowanie ruchu
- Efektywne modele nauczania
- Stratyfikacja ryzyka zdrowia
- Oszacowanie posturalne
- Testowanie progów metabolicznych
- Komunikacja i umiejętności interpersonalne
- Zdrowie i bezpieczeństwo
- Planowanie i instrukcja ćwiczeń w siłowni
- Optymizacja zdrowia
- Żywienie
- Ruchy treningowe vs. ruchy mięśni
- Ćwiczenia korekcyjne

2. Dwukrotnie srebrny medalista krajowych konkursów kulturystycznych do 90 kg
3. Efektywnie Trener Osobisty od 1999
4. Ogolnie 28-letnie doświadczenie treningu siłowego
5. Efektywnie w przemyśle żywienia i suplementów sportowych od 1995 (poprzednio wyłączny dystrybutor w Polsce dwóch czołowych amerykańskich producentów)
6. Trenowany, nauczany i przygotowywany do zawodów na przestrzeni lat wyłącznie i osobiście przez obecnego Mistrza Swiata Kulturystyki wagi ciężkiej (już dziś) Weteranów. (Bardzo silna mentalnie, niezależna, opanowana, wysoko-zorganizowana, i powszechnienie ciesząca się w przemyśle fitness nadzwyczajnym szacunkiem osobowość.)
7. Operuje Polskim i Angielskim językiem alternatywnie jednakowo biegle (niezależnie gdziekolwiek i kiedykolwiek na Globie wg. potrzeby)


"Kluczem jest, aby utrzymywać znajomość wyłącznie z osobami, które podtrzymują cie; których obecność wywołuję w tobie wyłącznie wszystko to, co najlepsze" — Epictetus

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Wszystkie poziomy/wszystkie egzaminy & testy/wszystkie certyfikaty/każdy poziom & wiek! Konwersacja/gramatyka/czytanie/pisanie: wszystko, co tylko dusza zapragnie i to absolutnie na najwyższym poziomie jakości z możliwych!

Trener fitness - informacje o doświadczeniu:

Utrata tłuszczu, pozyskiwanie mięśni, cardio, metodologia i strategia treningu, żywienie i suplementacja w sporcie. (To nie jest żaden lekkoatletyczny obóz wytrzymałościowy/kondycyjny; tu nie ma żadnych takich jak: padnij-powstań, skacz w gore itd. Żadnych TRX, Kettle Bells, heavy ropes, boxing'u czy ścieżek zdrowia jak np. Cross Trening. Konsekwentnie niniejsza usługa jest wyłącznie dedykowana klasycznemu rzeźbieniu ciała tj.: albo lub jednocześnie utracie tłuszczu, pozyskiwaniu mięśni + cardio

Odzew klienta

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

Jestem zadowolony z pracy korepetytora. Korepetycje online. Lekcje odbywają się punktualnie. Konwersacje na wysokim poziomie, z dobrym akcentem. Duża płynność w mowie, bogate słownictwo. Czasami występują problemy z jakością połączenia ale to raczej wina internetu. Syn pozytywnie nastawiony do nauki, widać u niego postępy w nauce. Polecam

Język angielski, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Olbrzymia cierpliwość, wyrozumiałość i troska przy jednoczesnej bardzo solidnej pracy merytorycznej. Zdecydowanie polecam.

Język angielski, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jeśli poszukujecie Państwo bardzo dobrego korepetytora z języka angielskiego to z czystym sercem i sumieniem polecam Pana Rafała. Pracuje z moim synem od miesiąca a efekty są diametralne! Z ucznia miernego i opornego na naukę języka obcego stał się uczniem piątkowym i z chęcią chce poznawać język angielski jeszcze więcej. Pan Rafał oprócz wiedzy pokazuje dziecku, że język obcy jest super, że nie jest trudny jak się go zrozumie. Wybrałam najlepszego nauczyciela dla swojego dziecka o jakim nawet nie myślałam. Potrzebowałam nie osoby do odrabiania za syna lekcji tylko kogoś kto wyłapie błędy, braki z wiedzy, gdzie wiedziałam, że może to zrobić jedynie specjalista, którym ku mojemu szczęściu okazał się właśnie Pan Rafał. Polecam w 100%!!!

Język angielski, Konwersacje

Jestem zadowolona z pracy korepetytora. Powoli osiągamy założone cele. Metody pracy są dostosowywane do ucznia, aby czuł się jak najbardziej komfortowo w trakcie lekcji. Bardzo dobry kontakt i współpraca. Polecam nauczanie z korepetytorem Rafałem.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Blogi użytkownika

Posiadanie wiedzy teoretycznej o zasadach rządzących stosowaniem języka nie przesadza per se o posiadaniu umiejętności praktycznego ich stosowania. Teoria i praktyka to dwie totalnie rożne od siebie jakości są! Teoria to wiedza; praktyczne stosowanie wiedzy, to umiejętność!

Podobne ankiety Białystok

Karolina K.

60 Zł/god

4.9

Przemysław Ł.

50 Zł/god

Joanna D.

50 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Rafal A. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Białystok i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Trener fitness
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Native speaker
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Przygotowanie do GMAT, GRE
 • Studia zagraniczne
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 70 Zł/god.