Korepetycje Matematyki – Mateusz N.

Przedmioty:

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Gdańska

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaPrzygotowanie do szkołyPoziom podstawowy

O sobie:

Cześć! Pokażę ci, że matematyka jest prosta i przyjemna. Studiuje na wydziale Architektury PG (obecnie 3 rok). Korepetycji udzielam od niedawna.
Przydam się w przygotowaniu do sprawdzianu, pomocy w odrobieniu zadania domowego, nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do matury lub po prostu w poprawieniu wyników nauki. Zawsze przygotowuję się do zajęć po to, aby nauka była bardziej uporządkowana i łatwiej przyswajalna. Jestem otwarty do komunikacji z uczniem poza zajęciami przez internet jeśli wynikają jakieś problemy lub pytania co do materiału poprzednich zajęć. Jest tak dlatego, że bardzo motywuje mnie kiedy ktoś naprawdę jest zainteresowany w rozumieniu tego przedmiotu.
Preferuję naukę u ucznia lub w dogadanym miejscu w mieście. Możliwa nauka w grupie (max 3 osoby) wówczas cena od osoby maleje. Mogę udzielić korepetycji również w okolicach Białegostoku, jednak wtedy cena w zależności od odległości wzrasta.
Termin spotkań do ustalenia telefonicznie. Do zobaczenia :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Matematyka od zawsze była moim ulubionym przedmiotem. 97% - egzamin gimnazjalny , 96% - matura podstawowa, 88% - matura rozszerzona

Podobne ankiety Białystok

Jakub W.

50 Zł/god

Asia B.

40 Zł/god

Dominik M.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Mateusz N. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Białystok i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 30 Zł/god.