Korepetycje - Maciej B. id: 16484

Maciej B.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Wykładowca j.angielskiego, z bogatym doświadczeniem w USA i UK. Wychowałem się oraz ukończyłem edukacje w Stanach Zjednoczonych.

Maciej B. 5.0(opinie: 3)

Wykładowca j.angielskiego, z bogatym doświadczeniem w USA i UK. Wychowałem się oraz ukończyłem edukacje w Stanach Zjednoczonych.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bielsko-Biała:

Aleksandrowice, Biała Śródmieście, Biała Północ, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Kamienica, Osiedle Beskidzkie, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Karpackie, Osiedle Kopernika, Osiedle Mieszka I, Osiedle Piastowskie, Osiedle Polskich Skrzydeł, Osiedle Słoneczne, Osiedle Wojska Polskiego, Stare Bielsko, Śródmieście Bielsko, Wapienica

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem wykładowcą j. angielskiego z bogatym doświadczeniem w USA i UK. Wychowałem się oraz ukończyłem edukacje w Stanach Zjednoczonych. Lekcję opieram głównie na nauce konwersacji w j.angielskim. To umiejętność porozumiewania się jest przecież najważniejsza, kiedy szukamy pracy, jedziemy na wakacje czy też pragniemy nawiązać kontakt z nowymi klientami. Udzielam korepetycji z podstaw oraz zaawansowanego języka angielskiego. Uczestniczę w seminariach międzynarodowych, projektach unijnych, wyjazdach na targi przemysłowe, obsługuje konferencje. Jako tłumacz ściśle współpracuje z wieloma instytucjami rządowymi. Ty też możesz sprawnie porozumiewać się w j. angielskim już po paru miesiącach nauki! W szczególności polecam angielski konwersacyjny oraz język biznesu. Oferuje także szkolenia dla firm, przygotowanie do egzaminów takich jak FCE, CAE, Proficiency i podobnych. Wyjazdy na targi na terenie Europy, Azji i USA. Na życzenie faktura.

Wykształcenie:
MCI CHICAGO, magister, 1996
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Maciej B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Lukasz

5

09.08.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5

Bardzo dobra opinia. Widzę postępy w nauce syna.... więcej»
Piotr

5+

01.10.2021

Język angielski, Język w biznesie

5+

P. Maciej jest godnym polecenia korepetytorem. Merytoryczny, doświadczony, wyważony. Polecam!... więcej»
Joanna

5+

08.10.2020

Język angielski, Dla początkujących, Poziom podstawowy

5+

Świetny nauczyciel.... więcej»

Podobne ankiety

Agnieszka M. id: 36746

Agnieszka M.

Skutecznie przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury, egzaminów Cambridge, IELTS, TOEFL i LLCI. Uczę języka angielskiego od ponad 12 lat.

120zł/60 min
Joanna K. id: 27513

Joanna K.

W metodyce nauczania stawiam głównie nacisk na słuchanie i słownictwo. Uważam, że osłuchanie się z językiem stanowi clue do uzyskania płynności jęz.

4.9
80zł/60 min
Monika J. id: 33104

Monika J.

Lektor języka angielskiego i Dyrektor Metodyczny - Polska, Włochy, Anglia, Chiny

80zł/60 min
Gautam K. id: 13922

Gautam K.

Chciałbym pomóc moim przyszłym studentom przełamać barierę języków i uczyć się naturalnie.

80zł/60 min
Kasia K. id: 35332

Kasia K.

Mam odpowiednie wykształcenie i przygotowanie, długi pobyt w UK, gdzie uczyłam i satysfakcje studentów różnych narodowości.

120zł/60 min