Korepetycje - Maciej B. id: 16484

Maciej B.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Wykładowca j.angielskiego, z bogatym doświadczeniem w USA i UK. Wychowałem się oraz ukończyłem edukacje w Stanach Zjednoczonych.

Maciej B. 5.0(opinie: 3)

Wykładowca j.angielskiego, z bogatym doświadczeniem w USA i UK. Wychowałem się oraz ukończyłem edukacje w Stanach Zjednoczonych.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bielsko-Biała:

Aleksandrowice, Biała Śródmieście, Biała Północ, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Kamienica, Osiedle Beskidzkie, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Karpackie, Osiedle Kopernika, Osiedle Mieszka I, Osiedle Piastowskie, Osiedle Polskich Skrzydeł, Osiedle Słoneczne, Osiedle Wojska Polskiego, Stare Bielsko, Śródmieście Bielsko, Wapienica

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem wykładowcą j. angielskiego z bogatym doświadczeniem w USA i UK. Wychowałem się oraz ukończyłem edukacje w Stanach Zjednoczonych. Lekcję opieram głównie na nauce konwersacji w j.angielskim. To umiejętność porozumiewania się jest przecież najważniejsza, kiedy szukamy pracy, jedziemy na wakacje czy też pragniemy nawiązać kontakt z nowymi klientami. Udzielam korepetycji z podstaw oraz zaawansowanego języka angielskiego. Uczestniczę w seminariach międzynarodowych, projektach unijnych, wyjazdach na targi przemysłowe, obsługuje konferencje. Jako tłumacz ściśle współpracuje z wieloma instytucjami rządowymi. Ty też możesz sprawnie porozumiewać się w j. angielskim już po paru miesiącach nauki! W szczególności polecam angielski konwersacyjny oraz język biznesu. Oferuje także szkolenia dla firm, przygotowanie do egzaminów takich jak FCE, CAE, Proficiency i podobnych. Wyjazdy na targi na terenie Europy, Azji i USA. Na życzenie faktura.

Wykształcenie:
MCI CHICAGO, magister, 1996
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

3 opinie o Maciej B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Lukasz

5

09.08.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5

Bardzo dobra opinia. Widzę postępy w nauce syna.... więcej»
Piotr

5+

01.10.2021

Język angielski, Język w biznesie

5+

P. Maciej jest godnym polecenia korepetytorem. Merytoryczny, doświadczony, wyważony. Polecam!... więcej»
Joanna

5+

08.10.2020

Język angielski, Dla początkujących, Poziom podstawowy

5+

Świetny nauczyciel.... więcej»

Podobne ankiety

Aleksandra T. id: 17037

Aleksandra T.

Angielski i hiszpański dla początkujących i tych, którzy chcą rozwijać zdobyte umiejętności. Miło, sympatycznie, bez stresu, a skutecznie!

5
100zł/60 min
Gautam K. id: 13922

Gautam K.

Chciałbym pomóc moim przyszłym studentom przełamać barierę języków i uczyć się naturalnie.

80zł/60 min
Kasia K. id: 35332

Kasia K.

Mam odpowiednie wykształcenie i przygotowanie, długi pobyt w UK, gdzie uczyłam i satysfakcje studentów różnych narodowości.

120zł/60 min
Ewa L. id: 11666

Ewa L.

Experienced bilingual English language trainer

4.9
80zł/60 min
Agnieszka M. id: 36746

Agnieszka M.

Skutecznie przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury, egzaminów Cambridge, IELTS, TOEFL i LLCI. Uczę języka angielskiego od ponad 12 lat.

120zł/60 min

Maciej B. korepetytor - Język angielski. Bielsko-Biała.