Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

University of Salford

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2011

Wiek:

36-45

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckiePrzygotowanie do TOEFL, IELTS testowKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Studia zagraniczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Chciałam przedstawić ofertę lekcji języka angielskiego. Posiadam wykształcenie filologiczne oraz ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego - przez 13 lat mieszkałam w Anglii - moja wiedza jest rozległa, bliska native speakera, obecnie pracuję jako tłumacz i nauczyciel języka angielskiego. Zajęcia prowadzę poprzez komunikatory internetowe lub osobiście na terenie Częstochowy. Dostępne poziomy: 1.Podstawowy 2.Średnio-zaawansowany 3.Przygotowanie do egzaminow Cambridge FCE, CAE, CPE 4. Przygotowanie do egzaminu IELTS 5. Poziom zaawansowany bez przygotowania do egzaminów. 6. Konwersacje (możliwość ukierunkowania na business English, medical English, legal English itp ) 7. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego 8. Przygotowanie do ustnej i pisemnej matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym 9. Przygotowanie do egzaminów na Studia Wyższe 10.Wstęp do świata tłumaczeń ustnych i pisemnych 11. Nauka tlumaczen ustnych i pisemnych12.Korepetycje ukierunkowane na pomoc w nauce języka angielskiego w szkole 13.Przygotowanie do wyjazdu za granicę.
Zapewniam własne materiały naukowe i ciekawe tematy. W trakcie lekcji przypominającej rozmowę telefoniczną, zwykle w języku angielskim, uczeń ćwiczy wszystkie umiejętności językowe (rozumienie, mówienie, czytanie, pisanie, gramatyka) z różnym natężeniem w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość zakupu pakietów lekcji. Oferuję darmową 30-minutową lekcję próbną. Jestem pasjonatką języka angielskiego i gwarantuję że nie będzie nudno! Zapraszam i proszę o kontakt mailowy lub przez skype. Pozdrawiam!

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Języki obce zawsze były moją pasją. Dzięki studiom filologicznym w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii, a także dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu zdobytemu poprzez liczne godziny pracy ze studentami, posiadam bardzo duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę praktyczną oraz teoretyczną z zakresu nauczania języka angielskiego, a także przygotowywania studentów do akredytowanych egzaminów z języka angielskiego, takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS i inne.

Odzew klienta

Język angielski, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pani Monika jest zawsze przygotowana, podsyła dużo materiałów dodatkowych. Polecamy!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Częstochowa

Rafał K.

40 Zł/god

Marta P.

40 Zł/god

Natalia M.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Monika T. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Częstochowa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Studia zagraniczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 Zł/god.