Przedmioty:

Wynagrodzenie:

50 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 20 lat

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Państwowa Wyższa Szkoła Muzyczna (1968)

Poziom:

magister

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Gramatyka, Poziom A1-A2, Poziom B1-B2, Przygotowanie do DELF, DALF, TCF

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Mam podwójne wykształcenie: dyplom Akademii Muzycznej /specj. fortepian/ oraz dyplom z języka francuskiego przyznany przez Alliance Francaise w Paryżu /1988/. Przez wiele lat wykonywałam pracę pedagogiczną w obu tych dziedzinach. Od września 2016 jestem na emeryturze i zajmuję się tylko językiem francuskim. Ponieważ mam teraz więcej czasu, mogę udzielać lekcji w dowolnych porach dnia, między godz. 10 a 20. Mam dużo materiałów służących do nauki /książki, płyty, kasety/.Praktyczną znajomość języka zawdzięczam wielokrotnym wyjazdom do Francji, gdzie byłam zapraszana na staże pianistyczne, jako pedagog. Mój uczeń był dwukrotnie finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego.
Mogę udzielać również lekcji fortepianu /także po francusku/, ale tylko osobom zaawansowanym /zakres Średniej Szkoły Muzycznej/.

Odzew klienta (1)

Język francuski, Poziom A1-A2

Współpracę z Panią Martą oceniam bardzo pozytywnie. Dobrze tłumaczy, ma świetne podejście oraz jest zawsze przygotowana do zajęć. Polecam w 100%.

Pokaż wszystkie

Weronika 23.08.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Marta C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 20 lat). Korepetytor mieszka w Bochnia i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Język francuski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Gramatyka
  • Poziom A1-A2
  • Poziom B1-B2
  • Przygotowanie do DELF, DALF, TCF
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 Zł/god.