Korepetytor Chemii, BiologiiPotrzebny korepetytor z biologii – Joanna Z.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (2016)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2016

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasa

O sobie:

Udzielam korepetycji z biologii w taki sposób, aby był dla ucznia odpowiedni. Wszystko jest do ustalenia na pierwszych zajęciach. Częstotliwosć zajęć również jest do dogadania, ale w przygotowaniu do matury rozszerzonej wymagam systematycznych spotkań i nauki. Postępy w zdobywaniu wiedzy sprawdzam na bieżąco. Udzielam rad jak się uczyć efektywnie i udostępniam gotowe, autorskie fiszki z biologii. Dostosowuję metodę nauki do konkretnego ucznia! Fiszki udostępniam stopniowo i wymagam ich przyswojenia przed rozpoczęciem wykonywania zadań maturalnych, które rozwiązujemy razem, ucząc się trafiania w klucz. Drukuję też zadania, które później sprawdzamy i wyciągamy wnioski. Z chemii mogę pomóc w odrabianiu lekcji, przygotowaniu się do sprawdzianu lub kartkówki. Oczywiscie stała współpraca w przygotowaniu do egzaminu jest możliwa, jednak wtedy również wymagam systematycznej nauki i pracy. Zapraszam!

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Posiadam 2-letnie doświadczenie w nauczaniu chemii, tłumaczę nawet najtrudniejsze kwestie w jasny sposób. Pomagam w przygotowaniach do sprawdzianów i kartkówek.

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Posiadam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu biologii, udostępniam autorskie fiszki do nauki oraz arkusze z zadaniami. Pomagam w szukaniu odpowiedniej techniki efektywnego zapamiętywania informacji!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Joanna Z. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
  2. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 80 Zł/god.

Podobne ankiety Lublin