Korepetycje - Damian G. id: 16958

Damian G.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Mam 22 lat i po 14 latach w Hamburgu wróciłem w tym roku z powrotem do Gdańska.

Damian G.

Mam 22 lat i po 14 latach w Hamburgu wróciłem w tym roku z powrotem do Gdańska.

Przedmioty

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Gdańsk, Wrzeszcz Górny, Jaśkowa Dolina
Online:
Nie

O sobie:

Znajomość języka niemieckiego na najwyższym stopniu przez mieszkanie 14 lat w Hamburgu. Ukończenia tam szkoły i studiów, oraz praca. Teraz chciałbym się podzielić z innymi moja wiedza. Ja sam pracuje w Gdańsku w niemieckiej firmie żeby wykorzystać znajomość tego języka w Polsce. Moje Hobby to nurkowanie, siłownia, zdjecia, podróżowanie i wiele wiele więcej.

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, licencjat, 2017
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Magdalena W. id: 8644

Magdalena W.

Zapraszam do wspólnej nauki! :-) Nie taki język niemiecki straszny jak mogłoby się wydawać ;-) Pamiętajcie: "Angielski to mus, Niemiecki to PLUS!"

5
70zł/60 min
Karolina S. id: 51979

Karolina S.

Germanistka, lingwistka, miłośniczka gry na fortepianie i niebanalnych metod nauczania. Poszerzam cały czas swoją wiedzę z zakresu metodyki nauczania, języka niemieckiego, wiadomości dot. obszarów niemieckojęzycznych. Czytam książki i słucham dobrej muzyki.

70zł/60 min
Joanna P. id: 20760

Joanna P.

Miłośniczka języków obcych chętnie przekroczy z Tobą wszelkie bariery językowe, które język angielski bądź niemiecki stawiają na Twojej drodze :)

5
70zł/60 min
Kamil F. id: 48574

Kamil F.

Interesuję się nauką języków obcych znam niemiecki, angielski, norweski. Teraz studiując w Hiszpanii, uczę się języka hiszpańskiego.

70zł/60 min
Elizabet Z. id: 35620

Elizabet Z.

Cześć wszystkim! Mówcie mi Eliza. Ukończyłam niemiecka szkole średnia dodatkowo uczę się na chwilę obecną w jeden z gdańskich uczelni.

60zł/60 min

Damian G. korepetytor - Język niemiecki. Gdańsk.