Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski (2017)

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2017

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Szkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaKonwersacjeGramatykaPoziom A1-A2Poziom B1-B2Przygotowanie do DELEDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Cześć!
Zapraszam na zajęcia z hiszpańskiego z podróżniczką! Interesuje Cię hiszpański z Hiszpanii, czy latynoska odmiana języka? Nauczę Cię obu wersji i pokażę różnice między nimi. Ze mną nie będziesz się nudzić! Przez dwa lata studiowałam filologię hiszpańską na SWPS, poza tym skończyłam latynoamerykanistykę na UW. Mieszkałam w Hiszpanii, poza tym podróżowałam przez kilka miesięcy samotnie po Ameryce Południowej, co pozwoliło mi zapoznać się z latynoską odmianą języka hiszpańskiego. Ostatnimi czasy mieszkałam kilka miesięcy w Meksyku, co pozwoliło mi się dobrze zaznajomić z tą odmianą hiszpańskiego latynoskiego od kuchni.

Lekcje ze mną są ciekawe, ale tez intensywne, nie ma czasu na nudę! Dostosowuję poziom do umiejętności ucznia, prowadzę zajęcia w sposób przystępny i zrozumiały.

Chętnie pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów. Dodatkowo jestem dostępna również w zależności od potrzeb czasowych ucznia (niezapowiedziane kartkówki, bądź ciężka praca domowa do odrobienia).

Język hiszpański - informacje o doświadczeniu:

Moja znajomość języka jest na poziomie C1. Mówię w tym języku od 8 lat, oraz posługuję się nim na codzień w domu- mój mąż jest Meksykaninem, co pozwala mi mieć stały kontakt z językiem.

Odzew klienta

Język hiszpański, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Marta pracuje z moja córką od kilku tygodni. Matylda lubi wspólne lekcje, chętnie się do nich przygotowuje. Pani Marta jest wymagająca, zawsze przygotowana, chętna do opracowywania ciekawych materiałów na zajęcia. Lubi pracę z dziećmi, to jest bardzo widoczne, ma cierpliwość i uśmiech.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Snieżanna W.

50 Zł/god

Oliwia S.

60 Zł/god

4.9

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Marta C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język hiszpański
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2
 • Poziom B1-B2
 • Przygotowanie do DELE
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 60 Zł/god.