Korepetycje - Magdałena K. id:17468

«Korepetycje - język polski: (szkoła średnia, szkoła podstawowa, egzaminy). Lekcje j. polskiego dla obcokrajowców. Pomoc w dziedzinach artystycznych.»

30 zł/60 min

Magdałena K.

id: 17468

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Konwersacje Gramatyka Dla początkujących Poziom podstawowy

O sobie

Dzień dobry! Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z przyjemnością poprowadzę zajęcia z języka polskiego, przygotowujące do egzaminu maturalnego (poziom podstawowy i rozszerzony), egzaminów po szkole podstawowej, wszelkich testów, czy też lekcje rozwijające kompetencje ucznia w obszarze tego przedmiotu. Chętnie pomogę także obcokrajowcom zaczynającym przygodę z językiem polskim w rozwinięciu swoich umiejętności komunikacyjnych. Służę wsparciem w zajęciach i zagadnieniach artystyczno - twórczych (muzyka, plastyka, śpiew, taniec, konkursy recytatorskie, nauka roli, układu, projekty itp.). Zajęcia prowadzę w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, starając się dostosować pracę do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem wymagająca, ale moim uczniom wychodzi to raczej na dobre. Zapewniam materiały dodatkowe potrzebne na czas zajęć. Serdecznie zachęcam do współpracy!

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Nauka, jak i nauczenie tego języka sprawia mi zawsze ogromną przyjemność. Pomagałam przygotowywać się uczniom do egzaminu maturalnego w ubiegłych latach. Swoje kompetencje w dziedzinie j. polskiego mogę potwierdzić wynikami z matury podstawowej: 97% i rozszerzonej: 100%, czy studiowaniem kierunku bezpośrednio związanego z tym językiem.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Opinie klientów

Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Korepetytorka jest bardzo miłą osobą. Jesteśmy zadowoleni, ale niestety kontynuować współpracy nam się nie udało.

Podobne ankiety Kraków

Wiktoria M.

Mam na imię Wiktoria. Spędziłam rok w Londynie. Maturę z angielskiego i polskiego napisałam w 2017r na 100%. Posiadam certyfikat FCE C1.

50zł/60 min
40zł/60 min

Aleksandra J.

Jestem studentką pedagogiki na III roku studiów licencjackich. Posiadam wiedzę bieżącą zarówno z języka polskiego jak i języka angielskiego.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Magdałena K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 zł/60 min.