Korepetycje - Aleksandra K. id:17583

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski

Poziom:

student

Rok ukończenia:

2021

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaPrzygotowanie do TOEFL, IELTS testowKonwersacjeGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Studia zagraniczneDla początkującychPoziom podstawowy

O sobie:

Oferuję korepetycje w miłej atmosferze, zarówno z dojazdem, jak i u siebie w domu czy przez Skype'a. Jestem w stanie cierpliwie i metodycznie pomóc z bieżącymi lekcjami, przygotowaniem do egzaminów, konwersacjami po angielsku czy francusku. Jestem studentką dwóch kierunków: anglojęzycznego European Cultures i Komunikacji Wizerukowej. Od liceum angażowałam się w prace wolontariackie, udzielanie lekcji rówieśnikom i pisanie projektów międzynarodowych. Po liceum wyjechałam do Francji na okres 12 miesięcy i prowadziłam tam zajęcia dla dzieci - najczęściej były to lekcje artystyczne albo z języka angielskiego. Kolejna praca, w kawiarni, rozwinęła moją kontaktowość, a moje obecne zatrudnienie w Biurze Współpracy Międzynarodowej UWr dodało mi rzetelności i dbałości o szczegóły. Wszystkie wymienione w moim profilu przedmioty, to rzeczy którymi żywo się interesuję i bardzo chciałabym móc przekazywać swoją wiedzę dalej - czy to po polsku, czy po angielsku ;)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jeszcze parę lat temu sama podchodziłam do matury z matematyki i z łatwością zdałam ją na 100%. Materiał licealny mam opanowany do perfekcji i miałam już okazję przygotowywać uczniów do matury podstawowej - również po angielsku

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Jestem w stanie pomóc w przygotowaniu zarówno do części pisemnej, jak i - szczególnie - do części ustnej matury z języka polskiego.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Posiadam zdany na poziom C2 certyfikat Cambridge Advanced English, więc gramatyka mi niestraszna. Do tego studiuję w trybie stacjonarnym po angielsku - kontakt z językiem mam ułatwiony i od strony konwersacyjnej, i od strony pisania prac akademickich. Przez rok mieszkałam we Francji, gdzie często prowadziłam zajęcia dla osób, które pomimo wiedzy bały się mówić po angielsku (zarówno dorośli jak i dzieci). Nie mam akcentu, mówię wyraźnie i powoli, z każdym się dogadam :)

Język francuski - informacje o doświadczeniu:

Spędziłam rok we Francji i mówię w tym języku płynnie. Oferuję konwersacje na każdy temat w miłej atmosferze i pełne ciekawostek o społeczeństwie francuskim

Historia świata - informacje o doświadczeniu:

Posiadam dużą wiedzę z zakresu historii świata i jestem w stanie ją przekazywać zarówno po polsku, jak i po angielsku. Mogę polecić dużo źródeł i angażujących książek, narzędzi pracy, a do tego przedstawić wszystko tak, że każdy, nawet najbardziej zniechęcony do historii uczeń ją zrozumie.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Wrocław

Ewa G.

30 Zł/god

Karol K.

50 Zł/god

Filip R.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Język polski
 4. Język francuski
 5. Historia świata
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Studia zagraniczne
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 40 Zł/god.