Korepetycje - Zuzanna R. id: 17586

Zuzanna R.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Korepetytorka angielskiego, uczę dzieci i dorosłych codziennego posługiwania się językiem i przygotowuję do szkoły lub testów.

Zuzanna R.

Korepetytorka angielskiego, uczę dzieci i dorosłych codziennego posługiwania się językiem i przygotowuję do szkoły lub testów.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kielce, Wietrznia, Tarrnowska 18
Online:
Nie

O sobie:

Posiadam certyfikat na poziomie Advanced. Od 2 roku życia posługuje się angielskim, przez co mam umiejętność dawania praktycznych wskazówek co do codziennego posługiwania się tym językiem. Mam doświadczenie w nauczaniu szczególnie dzieci, dla których angielski staje się przyjemnością, a lekcje zdecydowanie nie są nudne, lecz bardzo efektywne. Ze mną nawet oporni uczniowie pokochają kulturę i piękno angielskiego!

Wykształcenie:
Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Aleksandra W. id: 52634

Aleksandra W.

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym, język angielski od zawsze sprawiał mi dużo przyjemności. Od jakiegoś czasu udzielam korepetycji uczniom szkoły podstawowej.

50zł/60 min
Rafał M. id: 39874

Rafał M.

Jestem młodą osobą szukającą dodatkowego zarobku w tym co lubię- ułatwiania międzynarodowej komunikacji

4.8
60zł/60 min
Waldemar S. id: 51469

Waldemar S.

Z językiem angielskim mam do czynienia od 35 lat. Nauczałem słuchaczy w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania - od dzieci do dorosłych. Przez dziesięć lat prowadziłem własną szkołę językową w Miedzianej Górze pod Kielcami jestem tłumaczem słownictwa specjalistycznego angielski-polski w obu kierunkach.

70zł/60 min
Albina P. id: 34330

Albina P.

Jestem studentką III roku i stopnia. Możliwy dojazd do ucznia jak i lekcje zdalne.

50zł/60 min
Magdalena S. id: 46437

Magdalena S.

Choć z zawodu jestem analitykiem, lubię bardzo pracę z ludźmi. Jestem cierpliwa i otwarta. Ukończyłam edukację języka angielskiego na poziomie C1.

4.6
60zł/60 min

Zuzanna R. korepetytor - Język angielski. Kielce.