Korepetytor Języka angielskiego, Przyroda, Przygotowanie przedszkolne, Klasy młodsze – Małgorzata S.

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2019)

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2019

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Nazywam się Małgorzata Spryszak. Mieszkam i studiuję w Poznaniu. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika i specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Od października wybieram się na studia magisterskie na tej samej uczelni i kierunku. Interesuja mnie w szczególności nowoczesne, alternatywne metody i techniki nauczania. W wolnych chwilach ćwiczę swoje umiejętności w zakresie makijażu. Bardzo lubię również zwierzęta. Jeśli chodzi o korepetycje to odbyłam wiele zajęć z dziećmi, szczególnie w wieku wczesnoszkolnym. Bogate doświadczenie w pracy nabyłam również podczas praktyk na studiach. Przygotowane przeze mnie materiały zawsze są przystępne, a stosowane metody i techniki nauczania dostosowane tak, by uzyskać jak najlepsze efekty kształcenia. Poprzez wykorzystanie w nauce gier, zabaw, ciekawych ćwiczeń proces przyswajania treści jest znacznie szybszy i uproszczony. Potrafię dobrać także ciekawe narzędzia pracy dla osób dorosłych. Osoby chętne zapraszam do kontaktu

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Posiadam Certyfikat Biegłości Językowej na poziomie B2. 2.

Przygotowanie przedszkolne - informacje o doświadczeniu:

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalizacji wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym. Moja specjalizacja dotyczy przede wszystkim wspierania rozwoju od najmłodszych lat, dlatego nie obca jest mi nauka mówienia, czytania, pisania oraz aktywnego słuchania.

Klasy młodsze - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika i specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Posiadam doświadczenie w wymiarze 100h pracy w żłobku, 130 h pracy w przedszkolu i 100h pracy w szkole. Znam wiele ciekawych, nowoczesnych metod i technik nauczania. W pracy zawsze traktuje ucznia indywidualnie, dobierając takie sposoby nauczania, jakie są dziecka najbardziej atrakcyjne i zarazem przyswajalne.

Przyroda - informacje o doświadczeniu:

W związku z wyborem biologii na maturze rozszerzonej oraz moim zamiłowaniem do tego przedmiotu od najmłodszych lat udzielę korepetycji na poziomie podstawowym. Chętnie pomogę w zrozumieniu treści materiału, odrabianiu lekcji oraz przygotowywaniu się do testów, kartkówek, egzaminów.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Małgorzata S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Przyroda
 3. Przygotowanie przedszkolne
 4. Klasy młodsze
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 Zł/god.