Korepetycje Języka angielskiego – Ania S.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

University of Strathclyde, University of the West of Scotland

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaKursy uniwersyteckiePrzygotowanie do TOEFL, IELTS testowKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)

O sobie:

Witam,

Oferuje lekcje języka angielskiego dla osób na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym które już wcześniej uczyły się angielskiego. Jestem absolwentką dwóch zagranicznych uczelni z Wielkiej Brytanii, posiadam dwa certyfikaty z angielskiego i mam duże doświadczenie w nauce tego języka.

Oferuje lekcje osobom które miały już kiedyś styczność z językiem angielskim i chcą zdobyć płynność językową jak również zaawansowaną wiedzę języka angielskiego.

Posiadam własne materiały, w większości z zagranicy na których uczę i które nie są ogólnodostępne. Uczę jedynie na materiałach zagranicznych co gwarantuje zdobycie autentycznego języka w przeciwieństwie do szkolnego angielskiego. Stworzyłam swój własny program nauczania oparty na konkretnych aspektach języka takich jak gramatyka, mówienie czy czytanie. Jestem osobą która inwestuje w swoich uczniów, szczególnie swój wysiłek i swój czas, i staram sie motywować do nauki przez wzbudzenie zainteresowania językiem w uczniu.

Chętnie uczę osoby w wieku od 15 lat. Mieszkam w Krakowie, w Nowej Hucie i chętnie daje lekcje w domu, dla miłośników świeżego powietrza w lecie nawet w altance w ogrodzie, ale oferuje też opcje dojazdu do uczniów. Cena lekcji jest zależna od miejsca i dojazdu. Z doświadczenia wiem że uczniowie najwięcej wyciągają z lekcji półtora godzinnych (dwa razy po 45 minut z przerwą 10 minutową) co pomaga zagłębić się w konkretnych zagadnieniach języka i takie też lekcje polecam ale chętnie dostosuję godziny według potrzeb. Oferuje lekcje indywidualne oraz grupowe (do dwóch osób)

Trochę o mnie, mam 25 lat, ukończyłam klasę dwujęzyczna w liceum w Krakowie oraz studia z prawa w Wielkiej Brytanii. Uwielbiam angielski i staram sie zarazić swoim entuzjazmem swoich uczniów. Chętnie przygotowywuje do egzaminów, matur czy certyfikatów, oraz business English czy Legal English.

Zapraszam do kontaktu.

Ania

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Witam, Oferuje lekcje języka angielskiego dla osób na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym które już wcześniej uczyły się angielskiego. Jestem absolwentką dwóch zagranicznych uczelni z Wielkiej Brytanii, posiadam dwa certyfikaty z angielskiego i mam duże doświadczenie w nauce tego języka. Oferuje lekcje osobom które miały już kiedyś styczność z językiem angielskim i chcą zdobyć płynność językową jak również zaawansowaną wiedzę języka angielskiego.

Podobne ankiety Kraków

Alina B.

60 Zł/god

Scott B.

50 Zł/god

Anna P.

60 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Ania S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Kursy uniwersyteckie
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 70 Zł/god.