Korepetycje - Paweł R. id:18115

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKursy uniwersyteckiePrzygotowanie do TOEFL, IELTS testowGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Studia zagraniczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Wierzę, że jesteśmy szczęśliwi robiąc to co kochamy. Naszym jedynym ograniczeniem jest tykający zegar, to jedyna rzecz, na którą nie mamy wpływu. Mamy jednak wpływ na to co z tym czasem robimy i gwarantuję, że już po jednej lekcji ze mną język WOS będzie łatwiejszy i bardziej zrozumiały.

Czy chcesz napisać maturę z WOSu na wysokim poziomie?
Czy chcesz, aby WOS w końcu stał się łatwy i przyjemny?
Czy marzysz o studiach prawniczych?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to czytaj dalej!

Jeśli w szkole idzie Ci dobrze – to z moją kompleksową pomocą Twoje wyniki będą perfekcyjne, a jeśli nie idzie Ci dobrze, to będzie Ci szło bardzo dobrze.

Czy jestem odpowiednią osobą?

Oczywiście! Obecnie studiuję prawo na elitarnym kierunku indywidualnym na Uniwersytecie Śląskim, kilkakrotnie brałem udział w sesji Europejskiego Parlamentu Młodzieży, jestem członkiem Metropolii Młodych GZM, byłem na debacie o przyszłości UE w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz kilkakrotnie odwiedziłem Sejm oraz Senat RP na wizytach edukacyjnych – WOS był jednym z moich ulubionych przedmiotów, dlatego się w nim wyspecjalizowałem. Maturę z WOSu napisałem jako jeden z 8% najlepszych uczniów w całej Polsce.

Co najważniejsze, gwarantuję, że lekcje nie tylko będą przyjemne oraz ciekawe, ale przede wszystkim efektywne – przyniosą konkretne efekty w Twojej nauce. Im więcej dasz z siebie na lekcjach – tym większa będzie Twoja satysfakcja.

Nawet jeśli w szkole idzie Ci kiepsko i w siebie nie wierzysz to wyobraź sobie co stanie się, gdy spędzisz trochę czasu przy osobie, dla której WOS jest pasją, a wszystkie zagadnienia szkolne oraz egzaminacyjne zna perfekcyjnie, a do tego całkowicie w Ciebie wierzy – bo przecież sama nauczyła się tego z czym Ty potrzebujesz jeszcze troszkę pracy.

Nawet jeśli coś jest trudne i z czymś się zmagasz – to nie ma powodu żebyś się tym martwił/a! Każda przeciwność to wyzwanie, nawet jeśli zrobisz błąd w jakimś zadaniu, to po przećwiczeniu go będziesz już pamiętał co masz zrobić. To od Ciebie zależy czy po trudnościach się załamiesz czy będziesz znacznie lepszy. Z moją pomocą – nie ma innej możliwości niż osiągnięcie sukcesu, nigdy nie odpuszczam.

Skorzystaj z mojego doświadczenia i z łatwością zrozum to, czego inni uczą się całymi dniami.

Dlaczego to robię?
W przyszłości chciałbym być adwokatem, więc wiedza o społeczeństwie to dla mnie cos więcej niż nauka, to dla mnie czysta przyjemność, w której codziennie się rozwijam, podczas lekcji ze mną dzielę się wiedzą oraz doświadczeniem, którą zdobywałem przez kilkanaście lat. Czuję obowiązek jej przekazywania, aby inni z łatwością opanowali to, czego ja uczyłem się latami.

Chętnie pomogę w nauce do matury rozszerzonej bądź na bieżąco w rozumieniu szkolnego materiału.
Pomagam również z matematyką oraz językiem angielskim.
Lekcje mogą odbywać się u mnie bądź online poprzez Skype’a.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Bytom

Piotr W.

50 Zł/god

Jacek R.

30 Zł/god

Julia W.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Paweł R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Bytom i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Wiedza o społeczeństwie
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Studia zagraniczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.