Korepetycje Języka angielskiego – Michał D.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach (2007)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2007

Wiek:

36-45

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejSzkoła średniaKursy uniwersyteckieKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Dla początkującychPoziom podstawowy

O sobie:

Osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem, posiadająca tytuł magistra (2007) oraz licencjata (2004) filologii angielskiej zaprasza na korepetycje/konwersacje osoby dorosłe. Zajęcia są w całości prowadzone w języku angielskim (o ile pozwala na to poziom znajomości języka słuchacza).
Ta oferta skierowana jest głównie do osób dorosłych, które oczekują od korepetytora wiedzy podpartej wieloletnim doświadczeniem nie tylko w nauczaniu ale i praktycznym zastosowaniu języka – jest zarówno dla tych, którzy chcą jedynie podszkolić swój język mówiony jak i dla chętnych do zrozumienia dlaczego mówimy tak, a nie inaczej i dlaczego przez nieznajomość możemy się czasem zwyczajnie ośmieszyć.
Moje doświadczenie obejmuje wieloletnie udzielanie korepetycji (od 2001), pracę jako nauczyciel akademicki (od 2014), pracę na stanowisku lektora (od 2007) dla 9 szkół językowych, tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i pisemne, udokumentowaną pracę przy samodzielnym przygotowywaniu programu nauczania, udział w wielu projektach unijnych m.in. w projekcie KPRM - szkolenia dla wysokich rangą urzędników państwowych finansowane z funduszy UE, prowadzenie kursów języka specjalistycznego (biznes) oraz roczny pobyt w Wielkiej Brytanii (Northampton/Leicester) gdzie pracowałem na stanowiskach administracyjnych oraz uczęszczałem do Northampton College (ESOL). W 2010 r. ukończyłem także Podyplomowe Studia Tłumaczeń Ekonomiczno – Prawnych w Biznesie. Ponadto posiadam certyfikat uczestnictwa w warsztatach metodycznych zorganizowanych przez Educational Testing Service w Polsce poświęconych egzaminom TOEIC, TOEIC Bridge, WIDaF, TFI i TOEFL.
Oferuję profesjonalne materiały, formę współpracy dostosowaną do potrzeb słuchacza, miłą atmosferę oraz ciekawe formy przekazywania wiedzy - między innymi zapadające w pamięć przykłady:). Przekazywanej wiedzy nie opieram na podręcznikach lecz na doświadczeniu i codziennych przykładach.
Do tego proponuję elastyczne godziny zajęć jak i lokalizację w centrum Katowic. Zajmuję się również tłumaczeniami.
Preferowany rodzaj kontaktu: telefon lub sms
Ceny:
40 zł/60 minut (30 zł/kolejną lekcję w tygodniu)
60 zł/90 minut (40 zł/kolejną lekcję w tygodniu)
Lokalizacja: Katowice-Centrum
Terminy: wtorek – piątek, od 6:00 do 17:00

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Katowice

Aleksandra B.

50 Zł/god

5

Izabella S.

40 Zł/god

Mikołaj W.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Michał D. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Katowice i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Szkoła średnia
 • Kursy uniwersyteckie
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 30 Zł/god.