Korepetycje - Krystyna Ż. id:18452

«Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - studiowałam Geofizykę, Technologię Chemiczną oraz Zarządzanie. Korepetytor od 10 lat.»

80 zł/60 min

Krystyna Ż.

id: 18452

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

2019

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Kursy uniwersyteckie Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Jestem nauczycielką z 10-letnim doświadczeniem. Najważniejsze dla mnie są efekty, dlatego skupiam się na tym, co najpraktyczniejsze, najbardziej przydatne, na pokonywaniu problemów i przekazywaniu wiedzy w najprostszy możliwy sposób.

Jeśli chodzi o maturę to nauczę Cię, jak rozwiązywać wszystkie objęte programem typy zadań, pomogę zapamiętać, na co uważać i zrozumieć, jaki jest cel kolejnych kroków. Na pewno nie będziemy rozwiązywać długich, nudnych i męczących przykładów - za to nauczymy się, jak nie dać się zaskoczyć, jak wykorzystywać matematyczną intuicję i jak zdobyć na maturze 100%.

Stosuję metody szybkiej i skutecznej nauki, z których będziemy korzystać jak najczęściej, żeby zdobywanie wiedzy kosztowało Cię jak najmniej czasu. Pomogę Ci uwierzyć we własne siły i pokazać, że stać Cię na dużo więcej, niż się spodziewasz.

Uczyłam już wiele osób o różnym poziomie wiedzy i umiejętności, dlatego doskonale potrafię indywidualnie dopasować tempo zajęć i sposób tłumaczenia.

Pomagam studentom w rozwiązywaniu zadań na zajęcia/do egzaminów, robię to w szybki i efektywny sposób, skupiając się na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu czasu.

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Praktyka w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN, Ukończony kierunek - Geofizyka na najbardziej prestiżowej uczelni w Krakowie - Akademii Górniczo-Hutniczej

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Ukończony kierunek - Technologia Chemiczna (w języku angielskim) na najbardziej prestiżowej uczelni w Krakowie - Akademii Górniczo-Hutniczej

Podobne ankiety Kraków

Wojciech S.

Doskonały kontakt z nauczycielem. Elastyczność i dostosowanie lekcji do potrzeb ucznia. Możliwe korepetycje online

70zł/60 min

Maria S.

Chętnie uczę dzieci w wieku 7-16 lat, język angielski, biologia, chemia.

60zł/60 min

Marcin B.

Uczę matematyki od ponad 5 lat, jest to moja wielka pasja.

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Krystyna Ż. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
 3. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy uniwersyteckie
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 80 zł/60 min.