Korepetycje - Maciej G. id:18503

Maciej G.

40 za 60 min

Maciej G.

«Korepetycje z matematyki, szkoła podstawowa. Lekcje ciekawe i dostosowane do potrzeb ucznia. Wrocław, Kiełczów. Dojazd symbolicznie płatny.»

Przedmioty

Matematyka

Muzyka

Poziomy nauczania:

Egzamin 8-klasisty

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Przygotowanie do szkoły

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Na podstawie długoletniego doświadczenia, lekcje są prowadzone w wesołej atmosferze i mocno zindywidualizowane. Staramy się znaleźć i uzupełnić luki. Metody trwałego zapamiętani najważniejszej wiedzy.

Poziomy nauczania:

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Akademia Muzyczna w Poznaniu.Fortepian, keyboard, czytanie nut, skrzypce.Nauczyciel dyplomowany. Zaakceptowane przez Ministerstwo nowatorskie metody pracy z amatorami i profesjonalistami. Dla dzieci nauka przy pomocy sympatycznej pacynki.28 lat praktyki. W tym 27 w szkołach muzycznych. Dziesiątki wygranych profesjonalnych konkursów.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Kiełczów, Wrocław

Lekcje online:

tak

O sobie

Korepetycje z matematyki, szkoła podstawowa. Lekcje ciekawe i dostosowane do potrzeb ucznia. Wrocław , Kiełczów. Nauczyciel dyplomowany studia magisterskie i Studium Pedagogiczne.27 lat doświadczenia Lekcje we własnym lokalu w Kiełczowie, u ucznia, Skype. Pokój dla rodziców oczekujących. U mnie lekcje są wesołe i ciekawe. W roku 2003 tytuł nauczyciela mianowanego. W roku 2018 tytuł nauczyciela dyplomowanego. Wielokrotnie otrzymałem nagrodę Dyrektora z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wykształcenie:

Studium Pedagogiczne i Akademia Muzyczna w Poznaniu, magister, 1990

Wiek:

50+

Doświadczenie:

ponad 20 lat

opinie

3 opinie o Maciej G.

5/5

5+

2

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Joanna

5

12.01.2021

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5

Współpraca przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Polecam:)

Marianna

5+

03.11.2020

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Bardzo polecam pana Macieja, to profesjonalista, ale i bardzo sympatyczny człowiek, lubi to co robi i ta praca przynosi efekty. Atmosfera na zajęciach przyjemna , potrafi wytłumaczyć, korepetytor bardzo cierpliwy. Naprawdę fachowe przygotowanie do lekcji, profesjonalne prowadzenie zajęć. Dzięki wspólnej pracy z panem Maciejem córka polubiła matematykę. Gorąco Polecam !!!. Marianna

Magdalena

5+

05.11.2020

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Córka jest zadowolona ze współpracy z Panem Maciejem. Korepetytor uprzejmy, uczciwy i dobrze uczy. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Fachowe podejście do ucznia. Gorąco polecam pana Macieja.