Korepetycje Szachów – Paweł F.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Teologiczno-Społeczna w Warszawie

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Dla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Instruktor szachowy z wieloletnim doświadczeniem zawodnicznym. Uczę dzieci od podstaw oraz wprowadzam grających już zawodników na wyższy poziom gry. Ukończyłem szkolenia na sędziego i instruktora szachowego organizowane przez przedstawicieli Polskiego Związku Szachowego. Szachy stały się znaczącą częścią mojego życia, kiedy miałem 5 lat. To wtedy nauczyłem się reguł tej wspaniałej gry i zacząłem regularnie uczęszczać na zajęcia do profesjonalnego klubu szachowego. Od tamtej pory robiłem regularne postępy. W wieku 7 lat zdobyłem pierwszy medal na szczeblu wojewódzkim, a wieku lat 10 srebrny na szczeblu krajowym. Osiągnąłem bardzo dużo sukcesu w turniejach juniorskich, ale także z powodzeniem mierzyłem się w rozgrywkach seniorskich. Dwukrotnie wygrałem międzynarodowy turniej seniorski organizowany na terenie Polski. Jednak szachy były dla mnie wtedy sportem umysłowym i rozrywką. Dopiero zdecydowanie później dostrzegłem ich ogromny wpływ na rozwój ludzkiej osobowości. Jest w nich dużo logiki i matematyki, ale są czymś zdecydowanie więcej. Uczą również myślenia abstrakcyjnego i wyczucia estetycznego. Szachy to gra niepowtarzalna, gdyż łączy w sobie sport, naukę i sztukę. I to właśnie z tych przyczyn warto inwestować w swój rozwój poprzez grę w szachy.

Szachy - informacje o doświadczeniu:

Od 15 lat gram w szachy. Jestem zawodnikiem profesjonalnego klubu szachowego. Posiadam tytuł kandydata na mistrza. Ukończyłem kurs sędziego i instruktora szachowego.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Paweł F. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Szachy
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 100 Zł/god.