Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Poziom:

student

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentką V roku kierunku lekarskiego, udzielam korepetycji z biologii na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum/ technikum. Oferuję przygotowanie ucznia do matury, konkursu przedmiotowego z biologii dla szkół podstawowych, którego byłam laureatką. Ponadto przygotowuję do sprawdzianów i kartkówek oraz nadrobienia bieżącego materiału w szkole.
Problematyczne zagadnienia objaśniam prostym językiem oraz uczę metod szybkiego zapamiętywania, przydatnych skojarzeń. Zapewniam swoje solidne przygotowanie do każdej lekcji w postaci materiałów dydaktycznych oraz uczę jak efektywnie wykonywać mapy myśli, fiszki. Gwarantuję przyjazną atmosferę podczas lekcji. Aby umożliwić rodzicom jak i uczniom śledzenie postępów w nauce, oferuję przeprowadzanie testów po każdym dziale tematycznym.Zajęcia przeprowadzane są indywidualnie lub w parach ( po wcześniejszym dopasowaniu poziomu obu uczniów). Możliwe jest również rozwiązywanie zadań online (przez Skype).
Zapraszam do współpracy.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Marta J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Zabrze i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 60 Zł/god.