Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

2014

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Kursy uniwersyteckieKursy specjalistyczne

O sobie:

Korepetycje matematyka:
!!! PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW NA POZIOMIE ROZSZERZONYM I PODSTAWOWYM !!!
Cześć! Jestem absolwentem Automatyki i Robotyki oraz Fizyki Technicznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 10 lat udzielam korepetycji z matematyki na poziomach podstawowym, rozszerzonym i "studenckim". Głównie zajmuję się przygotowywaniem maturzystów do egzaminu dojrzałości z matematyki. Posiadam tytuł magistra inżyniera. Korepetycje traktuję jako pasję, dlatego zajęcia ze mną są przyjemne i dają efekty.

Nauka to nie tylko korzystanie z korepetycji i trening. Jeżeli nie sprawia to przyjemności, nie przyniesie oczekiwanych wyników. W każdej dziedzinie, aby zdobyć mistrzostwo, potrzebna jest silna motywacja do działania…

Nazywam się Patryk Karpowicz i jak wyżej napisałem, jestem absolwentem dwóch fakultetów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

Wiem, że każdy z Was oprócz matury z matematyki, ma również matury z innych przedmiotów oraz inne pasje, takie jak sport czy gra na instrumentach muzycznych. Ja sam jestem maratończykiem i wiem jakie to trudne pogodzić wszystko na raz.

Przygotowuję do matury uczniów od 8 lat. Moje doświadczenie związane z nauczaniem młodych ludzi matematyki jest bardzo długie, jak na mój młody wiek. Jednak nie to jest najważniejsze. Oprócz umiejętności przekazywania wiedzy, najważniejszą jest umiejętność motywowania do działania drugiej osoby. W moim CV znajduje się rubryka, w której mogę pochwalić się udziałem w projekcie szkolenia ludzi i motywowania ich do działania. Największy w Polsce projekt przeszkolenia wszystkich pracowników sieci RTV EURO AGD ze Standardu Obsługi Klienta i zmotywowaniu ich do pracy, w celu osiągania lepszy wyników.

Jedni korepetytorzy mają wiedzę, inni doświadczenie, kolejni umieją świetnie motywować do działania. Ja łączę w sobie te wszystkie cechy i jestem w stanie zagwarantować Tobie – TWÓJ i NASZ SUKCES NA TWOJEJ MATURZE Z MATEMATYKI.

Zapraszam do zapisów. Matura – wbrew pozorom – już niedługo! :)

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Matematyka zaawansowana - informacje o doświadczeniu:

I rok studiiów ścisłych i technicznych

Analiza matematyczna - informacje o doświadczeniu:

I rok studiiów ścisłych i technicznych

Matematyka dyskretna - informacje o doświadczeniu:

I rok studiiów ścisłych i technicznych

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła średnia

Bardzo dobry korepetytor!Polecam!

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Bardzo dobry korepetytor. Dzięki niemu zdałam maturę z wynikiem zadowalającym. Bardzo cierpliwy, klarownie tlumaczy materiał.

Matematyka, Szkoła średnia

Super korepetytor, świetny kontakt, bardzo duża wiedza i bardzo dobrze uczy. Postanowiony cel udało się bez problemu osiągnąć. Oceniam 5/5 :)

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Zarówno ja jak i mój syn jesteśmy zadowoleni ze wspólnych lekcji matematyki. Prywatnie bardzo miła i inteligentna osoba, która dostosowuje się do ucznia i jego tempa.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Patryk K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Toruń i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka zaawansowana
  2. Matematyka dyskretna
  3. Analiza matematyczna
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy uniwersyteckie
  • Kursy specjalistyczne
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.