Korepetycje Chemii – Natalia P.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski (2010)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2010

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury rozszerzonej

O sobie:

Od 10 lat uczę chemii na wszystkich poziomach. Pracowałam w gimnazjum publicznym, szkołach policealnych, prowadziłam kursy maturalne oraz, w ramach studiów doktoranckich, zajęcia ze studentami na Wydziale Chemii UWr. Mam ukończone studia chemiczne ze wszystkimi kwalifikacjami do nauczania (przygotowanie pedagogiczne, wymagane praktyki m.in. w liceum ogólnokształcącym nr 14 i gimnazjum nr 49). Ukończyłam też Nauczanie Fizyki i Matematyki, dzięki czemu tłumaczenie zagadnień chemicznych wspieram wiedzą ucznia z tych dwóch przedmiotów. Nauczam: uczniów szkół podstawowych, licealistów, maturzystów i studentów: chemia analityczna, rachunki, chemia ogólna, fizyka chemiczna, interpretacja IR, NMR, UV-Vis.
Uczę też fizyki na poziomie od szkoły podstawowej do matury (plus studia - podstawy fizyki), prowadziłam kursy przygotowujące do matury z tego przedmiotu na poziomach rozszerzonym oraz podstawowym. Mam za sobą praktyki w szkołach publicznych.
Mam uprawnienia do nauczania matematyki - prowadzę zajęcia na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej, do matury podstawowej włącznie.
Mam pełne przygotowanie pedagogiczne, wymagane praktyki m.in. w liceum ogólnokształcącym nr 14 i gimnazjum nr 49.
Przedmioty akademickie: : chemia analityczna, rachunki, chemia ogólna, fizyka chemiczna, interpretacja IR, NMR, UV-Vis, podstawy fizyki.

Chemia, fizyka, matematyka u jednego nauczyciela. Możliwość zmian w razie potrzeby przygotowania się do kartkówki z innego przedmiotu. Raz chemia, raz matematyka? Też się da!
Mam swoje biuro przygotowane pod nauczanie, komplet pomocy naukowych, zbiory zadań, podręczniki, autorskie arkusze maturalne. Prowadzę zajęcia w parach oraz małych grupach - proszę o wszystko pytać, na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie!

Płynny angielski - prowadzę zajęcia również w tym języku.

Podobne ankiety Wrocław

Tomasz H.

80 Zł/god

5

Daria S.

80 Zł/god

5

Anna M.

80 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Natalia P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 100 Zł/god.