Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Gdańska (1973)

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

1973

Wiek:

50+

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki, fizyki, chemii dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Skończony kurs pedagogiczny. Wyniki - bardzo dobre i dobre. Nadrabiane zaległości i jednocześnie materiał aktualnie przerabiany w szkole.Potrafię zainteresować ucznia wykładanym materiałem. Przede wszystkim cierpliwość i komunikatywność w przekazywaniu treści.

Odzew klienta

Matematyka, Fizyka, Chemia, Egzamin 8-klasisty

Korepetycje przeprowadzane są w miłej i przyjaznej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem. Syn za każdym razem jest pozytywnie zmotywowany do dalszej nauki, sam podejmuje się rozwiązywania zadań, z którymi do niedawna miał duży problem. Nie spodziewałam się tak szybkich efektów - oceny syna o 100% w górę. Polecam

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Jestem zachwycona! Pan Stanisław jest genialnym korepetytorem i bardzo miłą osobą. Ma dużo cierpliwości i bardzo dobry kontakt z uczniem. Jest zawsze przygotowany do zajęć, przekazuje wiedzę w prosty i jasny sposób. Polecam!

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Pan Stanisław bardzo komunikatywny, spokojny człowiek, bardzo dobrze tłumaczy.

Matematyka, Fizyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

O Panu Stanisławe mogę powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Tłumaczy matematykę oraz fizykę w sposób prosty i zrozumiały, nie ma problemu z żadnymi zadaniami! Bardzo dobry kontakt, super atmosfera.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Podobne ankiety Elbląg

40 Zł/god

Pokaż profil

50 Zł/god

Pokaż profil

Krótka informacja o korepetytorze

Stanisław C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Elbląg i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
 3. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 40 Zł/god.