Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Śląski Uniwersytet Medyczny (2015)

Poziom:

magister

Poziomy nauczania

Szkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Obecnie w ramach pracy i mojej działalności naukowej prowadzę zajęcia ze studentami na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, prowadzę badania naukowe w laboratorium oraz biorę czynny i bierny udział w wielu konferencjach.
Jestem osobą wymagającą i kładącą duży nacisk na systematykę pracy, aczkolwiek bardzo cierpliwą i spokojną. Staram się przygotowywać zajęcia w sposób angażujący ucznia w dane zagadnienie na wiele sposobów, tak, aby jak najwięcej zapamiętał w czasie zajęć. W zależności od wieku ucznia i tematyki opracowywanego zagadnienia staram się wymyślać i rozwijać poszczególne zadania, tak aby uczeń potrafił spojrzeć na dany problem całościowo i potrafił łączyć i wykorzystywać wiedzę, którą już posiada.
Lubię pracować z dziećmi wprowadzając zasadę nauki przez zabawę i pobudzanie wielu zmysłów do nauki (pomaga to też utrzymać koncentrację dziecka przez całą godzinę pracy). Dogaduję się również ze starszymi uczniami cierpliwie tłumacząc kolejne zagadnienia i rozwiązując dużo zadań.
Korepetycji mogę udzielać codziennie po godzinie 17.00., w zależności od dnia, a także w weekendy.
Ukończyłam I i II st. Państwowej Szkoły Muzycznej im. G. Fitelglberga w Chorzowie, a muzyka wciąż jest moja ogromną pasją!

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pani Paulina jest bardzo miłą i sympatyczną korepetytatorką. Stara się dotrzeć do ucznia w indywidualny sposób. Polecam.

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Pauliną.

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Byłam bardzo zadowolona od korepetytora

Krótka informacja o korepetytorze

Paulina B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Sosnowiec i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Gra na fortepianie
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 40 Zł/god.