Korepetycje Języka angielskiego, Matematyki, Chemii, Fizyki – Patryk D.

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska (2017)

Poziom:

inżynier

Rok ukończenia:

2017

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum/technikum z matematyki, fizyki, chemii oraz języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

If you are interested in improving your skills in Maths, Physics, Chemistry, I also teach in English.

Oferuję pomoc w realizacji bieżącego materiału, odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości oraz przygotowaniu do wszelkiego rodzaju testów kompetencyjnych, kartkówek, klasówek, sprawdzianów, matury oraz olimpiad przedmiotowych.


Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku energetyka na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. W tym roku uzyskałem tytuł inżyniera tej uczelni.

Ukończyłem również studia licencjackie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne. Ostatni semestr studiowałem w ramach wymiany międzynarodowej na uniwersytecie Northeastern Illinois University w Chicago, podczas której również udzielałem korepetycji uczniom w szkołach amerykańskich.

Obecnie kontynuuję naukę na poziomie studiów magisterskich na SGH.


W liceum uczęszczałem do klasy o profilu matematyczno - fizycznym z rozszerzonym językiem angielskim. Dzięki bardzo dobrym wynikom z matury z tych przedmiotów udało mi się dostać na wymarzone studia, czyli MEiL, jeden z najbardziej wymagających wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz na SGH, najlepszą według Rankingu "Perspektywy" uczelnię ekonomiczną w kraju.

Posiadam certyfikat FCE z j. angielskiego zdany na ocenę A (poziom C1) oraz w tym roku uzyskałem certyfikat z j. angielskiego biznesowego potwierdzający moją znajomość języka na poziomie C2.


Korepetycji udzielam już od 6 lat, dlatego mam doświadczenie we współpracy z uczniami. Realizuję bieżący program, jak również przygotowuję własne materiały, w zależności od potrzeb i zdolności ucznia, zgodnie z obowiązująca podstawą programową.

Dzięki naszym spotkaniom uczniowie znacznie poprawiają wyniki w nauce, jak również osiągają wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych/olimpiadach. Dzięki uzyskaniu tytułu laureata uczniowie są zwolnieni z pisania określonej części egzaminu końcowego (ósmoklasisty/trzecioklasisty) oraz mają możliwość swobodnego wyboru liceum i pewność dostania się do wybranej szkoły.

Jestem otwarty na potrzeby każdego ucznia i program nauczania zawsze dopasowuję w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę zmiany, jakie na bieżąco zachodzą w podstawie programowej.

Zajęcia mogą odbywać się u ucznia lub u mnie, w okolicach metra Politechnika.

Zapraszam do kontaktu

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Adrian K.

80 Zł/god

Adam A.

80 Zł/god

Iwona B.

80 Zł/god

5

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Patryk D. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Chemia
 4. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 100 Zł/god.