Korepetycje - Antonina S. id: 20680

Antonina S.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem studentką drugiego roku kognitywistyki na UMK. W liceum uczęszczałam do klasy biologiczno-chemiczno-matematycznej.

Antonina S.

Jestem studentką drugiego roku kognitywistyki na UMK. W liceum uczęszczałam do klasy biologiczno-chemiczno-matematycznej.

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Częstochówka-Parkitka

Grabówka

Lisiniec

Ostatni Grosz

Podjasnogórska

Stare Miasto

Stradom

Śródmieście

Trzech Wieszczów

Tysiąclecie

U korepetytora:
Częstochowa, Śródmieście, Szymanowskiego
Online:
Tak

O sobie:

Oprócz tego, że studiuje kierunek związany z neuronaukami, matematyką, psychologią, filozofią, fizyką i sztuczną inteligencją działam w Toruńskim Kole Kognitywistycznym, ale także śpiewam w chórze akademickim oraz gram na paru instrumentach. Chętnie czytam książki rożnego rodzaju. Przez wiele lat byłam harcerką, zakończyłam na stanowisku drużynowej. Moi podopieczni mieli od sześciu do dziewiętnastu lat. Jestem w stanie dostosować zajęcia indywidualnie pod każdego ucznia, ponieważ uważam, że każdy w inny sposób przyswaja materiał.

Wykształcenie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Naira K. id: 61510

Naira K.

Cześć, mam na imię Naira. Cały swój czas poświęcam nauce języków. Jestem też anglofilem: uwielbiam Anglię, jej kulturę i język angielski.

70zł/60 min
Wiktoria K. id: 44969

Wiktoria K.

Hejka! Jestem Ukrainką, w ramach programu „podwójnego dyplomu” studiuję jednocześnie w Polsce i na Ukrainie. Chętnie pomogę Ci w nauce języków!

50zł/60 min
Zuzanna S. id: 30963

Zuzanna S.

Mam na imię Zuzanna, mieszkam w Częstochowie. Moją największą pasją jest jazda konna i szycie, studiuję Budownictwo.

4.8
60zł/60 min
Marlena J. id: 52638

Marlena J.

Korepetytorka języka angielskiego z pasją do kultury Wielkiej Brytanii.

70zł/60 min
Magdalena S. id: 104751

Magdalena S.

Jestem nauczycielem z pasją i 20-letnim stażem. Uwielbiam uczyć i zależy mi na tym, by ze mną nauka była efektywna, bezstresowa i przyjemna. Kocham podróżować i właśnie przeprowadzam się na stałe do Norwegii, a od ponad roku sama uczę się norweskiego. Kocham koty, jeśli będziesz się, że mną uczyć to poznasz Behemota i Freyę.

70zł/60 min

Antonina S. korepetytor - Matematyka, Język angielski. Częstochowa.