Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Śląska

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyPoziom podstawowy

O sobie:

Zapraszam na korepetycje maturalne z geografii na których oferuje szeroko pojętą wiedze która jest potrzebna do świetnego zdania matury z wyszczególnionymi kluczowymi zagadnieniami z działów oraz z sposobami na różnego typu zadania maturalne. Zajęcia odbywają się u ucznia lub zdalnie. Sam jestem finalistą olimpiady geograficznej oraz studentem lotnictwa oraz posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do matur z geografii.

Oferuje korepetycje z matematyki dla uczniów podstawówki oraz dla osób przygotowujących się do matury podstawowej z matematyki. Gwarantuje wynik w okolicy 90% dla każdego ucznia. Zajęcia odbywają się u ucznia.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Prowadze korepetycje dotyczące matury podstawowej z matematyki wszyscy moi uczniowie jak dotąd otrzymali wynik w zakresie 90-100%. Dodatkowo posiadam doświadczenie w nauce ucziów podstawówki.Serdecznie zapraszam!

Geografia - informacje o doświadczeniu:

Jestem finalistą olimpiady z geografii oraz wielkim entuzjastą geografii potrafie z pasją przejrzyście wytłumaczyć wszelkie zagadnienia w przystępny dla każdego sposób. Do zadań maturalnych przygotowywuje pod klucz OKE dla stuprocentowej pewności przyznania punktów zapraszam!

Odzew klienta

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Jestem bardzo zadowolona, wynikiem zajęć z Panem Jakubem jest polepszenie ocen syna. Korepetytor jest rzetelny, kompetentny i pomaga w zrozumieniu materiału.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Katowice

Patrycjusz C.

50 Zł/god

5

Mateusz K.

40 Zł/god

Grzegorz G.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Jakub N. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Katowice i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Geografia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 40 Zł/god.