Korepetycje - Weronika K. id: 21280

Weronika K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Korepetytorka z języka angielskiego, chętnie udziele lekcji uczniom szkół podstawowych:)

Weronika K.

Korepetytorka z języka angielskiego, chętnie udziele lekcji uczniom szkół podstawowych:)

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bielany

Osiedle Brzezina, Osiedle Fałata, Osiedle św. Józefa, Osiedle św. Klemensa, Osiedle Przy Lesie, Osiedle Reja, Miasteczko Uniwersyteckie

Bydgoskie Przedmieście

Osiedle Kochanowskiego, Osiedle Zieleniec

Wrzosy

Osiedle Jar, Osiedle Leśna Polana, Osiedle Wrzosy I, Osiedle Wrzosy II

Chełmińskie Przedmieście

Osiedle Bema, Osiedle Dekerta, Osiedle Kaszownik, Osiedle Młodych

Stare Miasto

Stare Miasto, Nowe Miasto, Przedmieście św. Katarzyny

Mokre

Osiedle Chrobrego, Osiedle Kościuszki, Osiedle Pod Dębową Górą

Jakubskie Przedmieście

Osiedle Słoneczne Tarasy, Osiedle Piernikowe

Rubinkowo

Osiedle Rubinkowo I, Osiedle Rubinkowo II, Osiedle Bukowa Kępa

Na Skarpie

Osiedle Bożena I, Osiedle Karolina, Osiedle Maciej, Osiedle Regina, Osiedle Anna, Osiedle Bożena II

Podgórz

Osiedle Letnie

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Hello!

Nazywam się Weronika Kaczmarek, obecnie jestem uczennicą II roku liceum i bardzo serdecznie chciałabym zaprosić na lekcje ze mną:) Prowadzę lekcje dla dzieci od szkoły podstawowej do uczniów klas jeszcze gimnazjalnych.

Jestem otwartą osobą do dzieci jak i do starszych uczniów dlatego z miłą chęcią poprowadzę lekcję angielskiego dla osób, które mogą mieć z nim problemy, bo każdemu to się może zdarzyć przecież, co nie? Lubię ‘‘trudne przypadki’‘ bo cenie sobie pracę z drugim człowiekiem:) Obecnie prowadzę korepetycję i współpracuje z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.

Na moich lekcjach zwracam uwagę w jaki sposób uczeń zapamiętuje informacje i staram się w takiej postaci przygotowywać lekcje. Uwielbiam bawić się fiszkami, przedstawiać informacje za pomocą rysunków oraz dużo mówić, w bardzo prościsty sposób staram się wytłumaczyć rzeczy, z którymi większość uczniów może mieć teraz problemy na przykład gramatyka czy czasy języka angielskiego, chciałabym żeby lekcja nie była obowiązkiem ale również przyjemnością!:) Chętnie przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Lekcje dostosowuje indywidualnie do każdego ucznia, zadaję po każdej lekcji zadania domowe które sama staram się układać, tak samo każda poprzednia lekcja jest powtarzana:) Również zapraszam osoby, które nie mają problemów z językiem, ale może chciałby rozwinąć bardziej skrzydła w takim kierunku.

ps. jeśli nie odbieram telefonów w jakiś okolicznościach, proszę o zostawienie wiadomości lub kontaktowanie się przez mojego facebooka: Weronika Kaczmarek /ssstigmas, chciałabym również zaznaczyć, że korepetycję prowadzę tylko na terenie Torunia.

Pozdrawiam serdecznie!:)

Wykształcenie:
****, ,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Wiktoria W. id: 115805

Wiktoria W.

Jestem studentką drugiego roku lingwistyki stosowanej angielsko - niemieckiej na uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ponadto ostatnie pół roku spędziłam na wymianie studenckiej w Portugalii na Uniwersytecie w Coimbrze, gdzie język angielski towarzyszył mi na każdym kroku.

50zł/60 min
Hiba A. id: 96286

Hiba A.

Whether teaching Psychology, Sociology, or English, my goal is to inspire students to think outside the box, challenge themselves, and develop a lifelong love for learning.

50zł/60 min
Żenia K. id: 106126

Żenia K.

Korepetycje z J. Angielskiego/J. Rosyjskiego - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka od podstaw, szybkie powtórki, lub poznanie nowego języka jako hobby.

40zł/60 min
PATRYK W. id: 45789

PATRYK W.

Nazywam się Patryk i uczę angielskiego już od ponad pięciu lat.

60zł/60 min
Bartosz B. id: 30497

Bartosz B.

Uczę języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania oraz w różnych kontekstach.

50zł/60 min