Korepetycje - Weronika K. id: 21280

Weronika K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Korepetytorka z języka angielskiego, chętnie udziele lekcji uczniom szkół podstawowych:)

Weronika K.

Korepetytorka z języka angielskiego, chętnie udziele lekcji uczniom szkół podstawowych:)

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bielany

Osiedle Brzezina, Osiedle Fałata, Osiedle św. Józefa, Osiedle św. Klemensa, Osiedle Przy Lesie, Osiedle Reja, Miasteczko Uniwersyteckie

Bydgoskie Przedmieście

Osiedle Kochanowskiego, Osiedle Zieleniec

Wrzosy

Osiedle Jar, Osiedle Leśna Polana, Osiedle Wrzosy I, Osiedle Wrzosy II

Chełmińskie Przedmieście

Osiedle Bema, Osiedle Dekerta, Osiedle Kaszownik, Osiedle Młodych

Stare Miasto

Stare Miasto, Nowe Miasto, Przedmieście św. Katarzyny

Mokre

Osiedle Chrobrego, Osiedle Kościuszki, Osiedle Pod Dębową Górą

Jakubskie Przedmieście

Osiedle Słoneczne Tarasy, Osiedle Piernikowe

Rubinkowo

Osiedle Rubinkowo I, Osiedle Rubinkowo II, Osiedle Bukowa Kępa

Na Skarpie

Osiedle Bożena I, Osiedle Karolina, Osiedle Maciej, Osiedle Regina, Osiedle Anna, Osiedle Bożena II

Podgórz

Osiedle Letnie

U korepetytora:
Toruń, Wrzosy, Osiedle Wrzosy I
Online:
Nie

O sobie:

Hello!

Nazywam się Weronika Kaczmarek, obecnie jestem uczennicą II roku liceum i bardzo serdecznie chciałabym zaprosić na lekcje ze mną:) Prowadzę lekcje dla dzieci od szkoły podstawowej do uczniów klas jeszcze gimnazjalnych.

Jestem otwartą osobą do dzieci jak i do starszych uczniów dlatego z miłą chęcią poprowadzę lekcję angielskiego dla osób, które mogą mieć z nim problemy, bo każdemu to się może zdarzyć przecież, co nie? Lubię ‘‘trudne przypadki’‘ bo cenie sobie pracę z drugim człowiekiem:) Obecnie prowadzę korepetycję i współpracuje z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.

Na moich lekcjach zwracam uwagę w jaki sposób uczeń zapamiętuje informacje i staram się w takiej postaci przygotowywać lekcje. Uwielbiam bawić się fiszkami, przedstawiać informacje za pomocą rysunków oraz dużo mówić, w bardzo prościsty sposób staram się wytłumaczyć rzeczy, z którymi większość uczniów może mieć teraz problemy na przykład gramatyka czy czasy języka angielskiego, chciałabym żeby lekcja nie była obowiązkiem ale również przyjemnością!:) Chętnie przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Lekcje dostosowuje indywidualnie do każdego ucznia, zadaję po każdej lekcji zadania domowe które sama staram się układać, tak samo każda poprzednia lekcja jest powtarzana:) Również zapraszam osoby, które nie mają problemów z językiem, ale może chciałby rozwinąć bardziej skrzydła w takim kierunku.

ps. jeśli nie odbieram telefonów w jakiś okolicznościach, proszę o zostawienie wiadomości lub kontaktowanie się przez mojego facebooka: Weronika Kaczmarek /ssstigmas, chciałabym również zaznaczyć, że korepetycję prowadzę tylko na terenie Torunia.

Pozdrawiam serdecznie!:)

Wykształcenie:
, ,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Klaudia G. id: 104614

Klaudia G.

Posiadam dyplom ,, toles highter,, oraz certyfikat ukończenia kursu na poziomie C1 posiadam uprawnienia mediatora, oraz wykształcenie prawnicze.

60zł/60 min
Martyna D. id: 33808

Martyna D.

Jestem komunikatywną i elastyczną osobą. Staram się stworzyć jak najlepszą relację z uczniem, aby atmosfera była komfortowa i przyjemna dla obu stron.

40zł/60 min
Michał P. id: 1589

Michał P.

Język angielski i nowoczesne technologie. Zapraszam na indywidualne zajęcia w sezonie 2022/23. Obecnie przyjmuje już tylko uczniów do EGZAMINU 8 KLAS.

5
60zł/60 min
Grzegorz T. id: 53644

Grzegorz T.

Od ponad 10 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego dla dzieci do poziomu ukończenia szkoły podstawowej i egzaminu ósmoklasisty oraz dla uczniów uczęszczających do liceum/technikum oraz dla dorosłych.

5
60zł/60 min
Maria I. id: 43555

Maria I.

I am a passionate English and German teacher, focusing on meeting the individual needs of every student.

5
60zł/60 min

Weronika K. korepetytor - Język angielski. Toruń.