Korepetycje - Chris F. id: 21599

Chris F.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Experienced Native Teacher, providing structured and progressive lessons aimed at achieving results.

Chris F.

Experienced Native Teacher, providing structured and progressive lessons aimed at achieving results.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Babie Doły

Chwarzno-Wiczlino

Chylonia

Cisowa

Dąbrowa

Działki Leśne

Grabówek

Kamienna Góra

Karwiny

Leszczynki

Mały Kack

Obłuże

Oksywie

Orłowo

Pogórze

Pustki Cisowskie-Demptowo

Redłowo

Śródmieście

Wielki Kack

Witomino-Leśniczówka

Witomino-Radiostacja

Wzgórze Św. Maksymiliana

U korepetytora:
Gdańsk, Piecki-Migowo, Morenowe Wzgórze, Morenowe Wzgórze
Online:
Tak

O sobie:

Cześć,
My name is Chris Farman,

I currently work in a wide range of locations (WSB University in Gdańsk, companies, etc.), teaching different age groups and levels of English (A1 - C2). I also provide private lessons to those wanting to learn at work or home at a time which best suits them.

I aim to always provide a comfortable and progressive learning enviroment, keeping my students motivated with learning the most commonly used language. I offer professional and well prepaired lessons to all of my students. My teaching is based upon the individual needs of each student and can include the following:

>Conversations
>Reading and writing
>Pronunciation
>Grammar
>Business English
>Skype

I always aim to build confidence in my students which can help them feel calm and relaxed when using English in everyday situations. Whatever your purpose for learning English is, I focus on creating lessons that are effective and relevant, providing you with practical skills.
Please contact me for more details.

Invoices available upon request

Wykształcenie:
University of Sussex, ,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Paweł K. id: 23351

Paweł K.

Stawiam na praktyczne rozwiązania. Najważniejsze, by oswoić się z językiem i nabrać odpowiedniego rytmu, a reszta przyjdzie łatwo.

4.9
100zł/60 min
David B. id: 113866

David B.

Hello :) nazywam się David, 5 lat temu przyjechałem do Polski i od tego czasu udzielam korepetycji z języka angielskiego. Jeżeli chcesz nauczyć się mówić z dobrym akcentem to zapraszam na moje zajęcia ;) Mam duże doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. Interesuję się sportami, ćwiczeniami, książkami, i literaturą.

100zł/60 min
Julia M. id: 51380

Julia M.

Studentka psychologii, nauczyciel angielskiego z pięcioletnim stażem. Prowadzę interesujące zajęcia, dostosowane do poziomu ucznia. Mam pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego.

5
80zł/60 min
Łukasz K. id: 108006

Łukasz K.

Moi uczniowie mogą się spodziewać dużych postępów pod względem płynności mowy, a także pisaniu i czytaniu ze zrozumieniem. Nauka języka stanie się dla nich przyjemna i gwarantuje, że gramatyka też nie jest taka straszna. Zachęcam pisać sms na nr telefonu :)

60zł/60 min
Alina I. id: 46565

Alina I.

Mój poziom - C2. Jestem magistrem filologii. Doświadczenie zawodowe - 6 lat indywidualnych lekcji i kursów. Mieszkałam w USA przez 2 lata.

80zł/60 min