Korepetycje - Matylda S. id:21960

«Jestem korepetytorką z języka angielskiego . Przygotowuje młodzież do matury podstawowej z części pisemnej jak i ustnej i do egzaminu 8-klasisty»

40 zł/60 min

Matylda S.

id: 21960

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Przygotowanie do szkoły Konwersacje Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary) Poziom B1-B2 (Intermediate) Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Jestem studentką pierwszego roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku . Angielski to moja pasja bardzo lubię uczyć lecz jako studentka nie zawsze mam na to czas , jednak staram się zawsze znaleźć na moją pasje chociaż kilka godzin dziennie . W roku szkolnym 2018/2019 przygotowałam ucznia klasy maturalnej z języka angielskiego na poziomie podstawowym z części pisemnej na 80% oraz ustnej na 95% oczywiście nie ukrywam ze jest to zarówno elekt pracy korepetytora jak i ucznia ( stosowanie się do poleceń oraz wykonywanie ich w domu przez ucznia ) . Ja jako maturzystka również pisałam maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym z wynikiem 80% i 75% . Obecnie przygotowuje ucznia z 8 klasy do egzaminu 8 -klasisty oraz pomagam uczniowi z klasy 5 szkoły podstawowej . Jestem osoba bardzo otwartą i zaangażowaną w prace , oczekuje również od ucznia sumienności i przygotowania do lekcji .

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Bazuje na podręcznikach przygotowujących do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmo klasisty , bazuje również na własnych pomysłach i ćwiczeniach które sama tworzę , z młodszymi dziećmi pracuje na zasadzie zabawy , piosenek oraz gier , tworze ćwiczenia utrwalające oraz powtórzeniowe , pomagam w rożnego rodzaju testach które dziecko ma w szkole , prowadzę konwersacje przygotowujące do matury ustnej na zasadzie aktualnych wymogów z CKE , pomagam uczniom w sprawnym komunikowaniu się w codziennych s

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Białystok

Kacper B.

Korepetytor z języka angielskiego. Przygotowuję do egzaminów maturalnych czy ósmoklasisty, testów kompetencyjnych oraz egzaminów pozaszkolnych.

4.7
40zł/60 min

Jan P.

Ukończyłem Politechnikę Białostocką. Swój angielski doskonaliłem na kursach w kraju i za granicą. Prowadziłem kurs dla uczniów Szkoły Podstawowej.

40zł/60 min

Gabriela P.

Korepetytor z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej

4.9
40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Matylda S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Białystok i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 40 zł/60 min.