Korepetycje - Lena F. id:22120

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet SWPS

Poziom:

magister

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Wokalistka, trener wokalny, zaangażowana w wiele projektów muzycznych. Charakteryzuje ją przydymiona barwa, improwizacyjna lekkość oraz dojrzałość muzyczna z pogranicza jazzu, swingu, bluesa, pop-u i soul ‘u.

Od wielu lat jest wsparciem wokalnym dla wielu znanych muzyków polskiej sceny. Współpracowała jako chórek z takimi artystami jak: Ryszard Rynkowski, Zespół Skaldowie, Marzena Ugorna – Blues Symfonicznie, Joanna Morea (występ w programie telewizyjnym Halo Polonia), Reshka, Beata Orbik, a także chórzystka podczas Festiwalu w Sopocie, emitowanym w telewizji TVN oraz Festiwalu Country w Mrągowie. Uczestniczka programu X Factor. Lena Fischer to także konferansjer i lektorka, a jej głos i nienaganną dykcję można usłyszeć w kinowych spotach reklamowych Cinema City, czy reklamach radiowych.

Śpiewanie to emocje wyrażone głosem, dlatego w nauczaniu kieruję się zasadą indywidualnego podejścia, rozwijania umiejętności i kreatywności muzycznej oraz pracy z emocjami Na zajęciach zadbamy o przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie ucznia. Będziemy pracować nad emisją głosu i dykcją. Skupimy się także nad interpetacją piosenki i odpowiednim doborem repertuaru. Na zajęciach będziemy poznawać techniki pracy z mikrofonem oraz uczyć się ruchu scenicznego. Program nauczania dostosowywany jest indywidualnie i bazuje na osobistych preferencjach muzycznych ucznia. Zajęcia odbywają się w strojonym pomieszczeniu o korzystnych warunkach akustycznych.

Zapraszam do współpracy.

Wideoprezentacja nauczyciela

Podobne ankiety Warszawa

Stanislav C.

80 Zł/god

5

Idalia Roberta K.

80 Zł/god

5

Julia K.

70 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Lena F. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Lekcje śpiewu
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 80 Zł/god.