Korepetycje - Maciej B. id: 22262

Maciej B.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Student Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Udzielam lekcji fortepianu, teorii muzyki oraz aranżacji.

Maciej B.

Student Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Udzielam lekcji fortepianu, teorii muzyki oraz aranżacji.

Przedmioty

Gra na fortepianie

Muzyka

Solfeż

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentem Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Ukończyłem z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Ostrowie Wielkopolskim w klasie fortepianu. Czynny pianista działający na terenie Kalisza oraz innych miast Polski z doświadczeniem scenicznym oraz pedagogicznym. Oprócz doświadczenia w zakresie pianistyki, jestem również kompozytorem oraz aranżerem. Udzielę korepetycji w zakresie gry na fortepianie dla początkujących oraz zaawansowanych, kształcenia słuchu, zasad muzyki, historii muzyki oraz podstaw aranżacji oraz kompozycji muzycznej.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, student, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Kinga B. id: 107661

Kinga B.

Swoją przygodę ze skrzypcami zaczęłam już w wieku 4 lat. Ukończyłam bydgoską szkołę muzyczną oraz jestem absolwentką Akademii Muzycznej. Mam doświadczenie w graniu solo, w zespołach oraz w orkiestrach. Od paru lat prowadzę również lekcje zarówno dla najmłodszych jak i tych trochę starszych. Języki: polski, angielski. Zapraszam do kontaktu!

5
70zł/60 min
Michał B. id: 34770

Michał B.

Zajmuje się nauczaniem śpiewu, mówienia, solfeża i gry na trąbce.

4.7
60zł/60 min
Leonhard K. id: 109691

Leonhard K.

Cześć nazywam się Leonhard! Pochodzę z Wrocławia, obecnie mieszkam w Bydgoszczy. Od 6 roku życia gram na fortepianie, który jak i muzyka jest moją największą pasją.

70zł/60 min

;