Piotr

Doświadczenie:

ponad 20 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Gdański (1976)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

1976

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaKursy uniwersyteckie

O sobie:

Ukończyłem, oprócz Historii, Podyplomowe Studia w zakresie politologii na Uniwersytecie Gdańskim w 1999. Pracowałem w liceum. Posiadam uprawnienia egzaminatora OKE z zakresu Historii. Przez ponad 10 lat prowadziłem kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie z zakresu Historia i WOS. Od wielu lat prowadzę przygotowanie do matury z Historii i WOS na poziomie rozszerzonym. W ciągu tych lat skutecznie przygotowałem do matury kilkudziesięciu uczniów.
Zajęcia indywidualizuję stosownie do aktualnych możliwości i potrzeb ucznia. Gwarantuję efektywne kształtowanie umiejętności objętych wymaganiami egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym oparte. Nauczę skutecznie pisać wypracowanie maturalne. Posiadam wiele pomocy naukowych podnoszących atrakcyjność i efektywność prowadzonych zajęć.

Krótka informacja o korepetytorze

Piotr M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 20 lat). Korepetytor mieszka w Rumia i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Historia Polski
  2. Historia świata
  3. Politologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 40 Zł/god.