Korepetycje - Nick C. id: 2276

Nick C.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Nick C.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn)

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Wrocław, Fabryczna , Gądów-Popowice Południowe, Bajana 40/5
Online:
Tak

O sobie:

Studiowałem w Wielkiej Brytanii przez 3 lata. Od kompletnego nowicjusza, gotującego kurczaka z ryżem codziennie przez pierwsze dwa miesiące, przeszedłem drogę samorozwoju, na końcu której zostałem wybrany na Prezydenta największego klubu studenckiego, jednocześnie utrzymując dwie różne prace, rozpoczynając pierwszy biznes oraz kończąc studia z najwyższą oceną.

Jeśli myślisz o studiach za granicą to bardzo chętnie się z Tobą spotkam na praktyczną lekcję angielskiego, podczas której, poza językiem, pomogę Ci w innych aspektach życia za granicą.

Wykształcenie:
Aberystwyth University, licencjat, 2016
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Wojtek K. id: 34939

Wojtek K.

Mieszkałem 30 lat w USA, studiowałem angielski i muzykę na Los Angeles City College.

4
80zł/60 min
Julia M. id: 48032

Julia M.

Anglistka, profesjonalny nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z języka angielskiego.

120zł/60 min
Weronika K. id: 108312

Weronika K.

Zapraszam na zdalne korepetycje z języka angielskiego, w szczególności na poziomach B1-C2. W ramach zajęć oferuję: - konwersacje, - pomoc w pisaniu prac pisemnych, - przygotowanie do zajęć szkolnych, - przygotowanie do egzaminów, m.in. egzamin ósmoklasisty, matura, FCE, CAE, - poszerzanie znajomości języka i kultury krajów anglojęzycznych.

80zł/60 min
Marina R. id: 46772

Marina R.

Korepetytor jezyka angielskiego,polskiego,hindi

3.5
100zł/60 min
Joanna C. id: 36052

Joanna C.

Od dziecka pasjonatka języków, w tym angielskiego. Po dziś dzień rozwijam się w tym kierunku i sprawiam, ze angielski przestaje być taki straszny C,:

100zł/60 min

;