Korepetycje - Basia P. id:24079

«Jestem Polką mieszkającą w Meksyku i uczę latynoskiego hiszpańskiego od podstaw.»

50 zł/60 min

Basia P.

id: 24079

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2000

Wiek:

36-45

Poziomy nauczania

Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Konwersacje Gramatyka Poziom A1-A2 Poziom B1-B2 Dla początkujących

O sobie

Podczas moich studiów ukończyłam również kurs pedagogiczny dający mi uprawnienia do pracy w szkołach publicznych. Na moich lekcjach języka hiszpańskiego staram się jednak by tej atmosfery szkolnej było jak najmniej. Staram się, by stworzyć z uczniem przyjacielską, ciepłą więź która pozwoli mu uczyć się bez stresu i presji i by lekcje były przyjemnością a nie przymusem.
Od samego początku staram się mówić po hiszpańsku nawet z uczniami początkującymi, pozwala im to osłuchać się z prostymi poleceniami bez konieczności wkuwania słówek. Posiłkuję się także nagraniami audio i video w języku hiszpańskim, zachęcam ucznia by już od pierwszych lekcji starał się mówić po hiszpańsku. Prace domowe nie są u mnie obowiązkowe, wolę by uczeń sam wykazał inicjatywę i szukał kontaktu z językiem.
Godziny są do ustalenia, możliwe jest łącznie np 2 lekcji w ciągu jednego spotkania. Dla osób którym zależy na kursie intensywnym daję mozliwość lekcji codziennych.

Język hiszpański - informacje o doświadczeniu:

Korzystam z podręczników uniwersytetów meksykańkich (UNAM), na lekcjach opieram się też na słuchaniu nagrań, ćwiczeniach, konwersacji, uczę aktywnego słuchania i zapamiętywania.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Blogi użytkownika

W dzisiejszych czasach posiadanie dobrych zdjęć to już konieczność, spójne konto na Instagramie, dobre zdjęcia produktu, nietuzinkowe zdjęcia do artykułów to po prostu wymóg rynku. Dziś skupię się na oświetleniu i jego znaczeniu w fotografii typu lifesty

Jest to tekst o tym, jak nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, z jakich materiałów i metod korzystałam a także znajdziecie tu moje porady dla wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z dowolnym językiem obcym.

Wideoprezentacja nauczyciela

Podobne ankiety Warszawa

50zł/60 min

Adrian .

Hola! Soy Adrian! Jestem dwujęzycznym native speakerem języka hiszpańskiego i polskiego (mieszana rodzina) Przełamiesz ze mną bariery w mówieniu

50zł/60 min

Wiktoria W.

Oferuję indywidualne korepetycje online z języka angielskiego, polskiego i hiszpańskiego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi.

5
50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Basia P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język hiszpański
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Konwersacje
  • Gramatyka
  • Poziom A1-A2
  • Poziom B1-B2
  • Dla początkujących
Zajęcia odbywają się online, stawka – 50 zł/60 min.