Korepetycje - Mariusz S. id: 24249

Mariusz S.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem finalistą olimpiady budowlanej na etapie ogólnopolskim. Obecnie kończę studia budowlane na PK. Matematyka i muzyka to moje mocne strony.

Mariusz S.

Jestem finalistą olimpiady budowlanej na etapie ogólnopolskim. Obecnie kończę studia budowlane na PK. Matematyka i muzyka to moje mocne strony.

Przedmioty

Matematyka

Gra na gitarze

Gra na trąbce

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Matematyka jest dla mnie bardzo prostym i logiczny przedmiotem. Studiując budownictwo mam z nią styczność na codzień. Oczywiście staram się wytłumaczyć matematykę w logiczny sposób tak aby było to zrozumiałe, a nie wyklepane algorytmy na pamięć.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Łączę praktykę z teorią. Staram się tłumaczyć w taki sposób w jaki ja do tego dochodziłem, dzięki czemu osoba, która się uczy dochodzi pewnej techniki o wiele szybciej.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Łączę praktykę z teorią. Staram się tłumaczyć w taki sposób w jaki ja do tego dochodziłem, dzięki czemu osoba, która się uczy dochodzi do tego o wiele szybciej.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto, Al. 29 Listopada
Online:
Tak

O sobie:

Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Matematykę tłumaczyłem już kilkunastu uczniom na poziomie gimnazjum i liceum. Efekty były pozytywne i przynosiły odpowiednie rezultaty. Jeśli chodzi o muzykę, aktualnie uczę chłopaka grać na trąbce różnymi metodami. Przez internet, osobiście, nagrywanie różnych filmików.

Wykształcenie:
Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki, student,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Aleksandra M. id: 48071

Aleksandra M.

Jestem studentką studiów drugiego stopnia fizyki doświadczalnej. Matematyki uczę od niemal ośmiu lat.

120zł/60 min
Krzysztof P. id: 53309

Krzysztof P.

Zdalnym nauczaniem matematyki zajmuję się już od pierwszych lat studiów. Ukończyłem studia matematyczne ze specjalnością nauczycielską, a samo nauczanie jest moją pasją. Uwielbiam matematykę i ciągle uczę się czegoś nowego, rozwiązuję zadania i przeglądam ciekawostki ze świata matematyki.

100zł/60 min
Aleksandra G. id: 44022

Aleksandra G.

Zajęcia są wtedy skuteczne, gdy mam pewność, że uczeń po zakończonej lekcji wie, że jego problem został rozwiązany, że zrozumiał, że sobie poradzi.

120zł/60 min
Bartłomiej G. id: 47030

Bartłomiej G.

Udzielaniem korepetycji z matematyki zajmuję się od 3 lat. Przygotowuje uczniów od najmłodszych klas szkół podstawowych po szkoły średnie.

80zł/60 min
Zuzanna F. id: 32963

Zuzanna F.

Witam, jestem studentką kierunku Inżynieria Materiałowa na wydziale Ceramiki i Inżynierii Materiałowej AGH.

80zł/60 min

Mariusz S. korepetytor - Matematyka, Gra na gitarze, Gra na trąbce. Kraków.