Korepetycje - Mateusz W. id:24721

«Korepetytor przede wszystkim z języka polskiego, aczkolwiek chętnie poprowadzę też zajęcia z historii oraz wprowadzę w podstawy retoryki i aktorstwa.»

30 zł/60 min

Mateusz W.

id: 24721

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2017

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Kursy uniwersyteckie Konwersacje Kursy specjalistyczne Dla początkujących Poziom podstawowy

O sobie

Ukończyłem filologię polską ze specjalnością nauczycielską (mgr), filmoznawstwo i wiedzę o nowych mediach (mgr) oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną (licencjat) na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauki w szkole, nie jestem jednak nauczycielem na etacie - od czasu do czasu prowadzę jedynie specjalne lekcje filmowe jako tzw. wędrujący filmoznawca Filmoteki Szkolnej. Nie mam wprawdzie zbyt wielkiego doświadczenia w udzielaniu korepetycji, jestem natomiast pełen zapału, chętnie dopasuję program nauczania i metody do potrzeb konkretnego ucznia. Moje szerokie wykształcenie odzwierciedlają liczne zainteresowania, pośród których znajduje się między innymi kilka lat na deskach krakowskich teatrów studenckich. Uczniowie na pewno nie będą się nudzić na moich zajęciach, gwarantuję różnorodność tematyki i kontekstów. Oferuję zarówno wiedzę wynikającą z podstawy programowej, jak też nutkę niestandardowego, naukowego szaleństwa, które na pewno przyda się uczniom na kolejnych etapach edukacji.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Zagadnienia językowe, gramatyczne oraz gruntowne przygotowanie od strony analizy i interpretacji literatury. Możliwość dokładnego opracowania konkretnego działu wiedzy, tudzież konkretnej lektury w przystępny sposób na życzenie.

Historia Polski - informacje o doświadczeniu:

Zajęcia obejmujące wiedzę z całej historii Polski, również tej najnowszej, możliwość dokładnego opracowania danego działu na życzenie, ilustracja materialami fimowymi w miarę możliwości, polecenie lektur książkowych i filmowych, rozszerzających dany zasób wiedzy.

Historia świata - informacje o doświadczeniu:

Możliwość dokładnego opracowania danego działu na życzenie, ilustracja materiałami filmowymi w miarę możliwości, polecenie lektur książkowych i filmowych, rozszerzających dany zasób wiedzy.

Aktorstwo - informacje o doświadczeniu:

Ćwiczenia otwierające na scenę, poprawiające świadomość ruchu, rozbudowujące wyobraźnię. Również: improwizacja, budowanie postaci, interakcja z partnerem scenicznym. Elementy tzw. metody Stanisławskiego.

Retoryka - informacje o doświadczeniu:

Teoria: retoryka w ujęciu historycznym, najważniejsze postaci, szkoły, rodzaje, funkcje, zasady, style, tropy i figury retoryczne, sylogizmy. Wprowadzenie do erystyki. Praktyka: sprawdzanie poprawnej konstrukcji mowy reotrycznej oraz sposobu jej prezentacji (online lub osobiście).

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Kraków

40zł/60 min
40zł/60 min

Irena W.

Oferuję naukę języka polskiego dla osób rosyjskojęzycznych, oraz naukę języka rosyjskiego dla Polaków.

40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Mateusz W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język polski
 2. Historia Polski
 3. Aktorstwo
 4. Historia świata
 5. Retoryka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Kursy uniwersyteckie
 • Konwersacje
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 30 zł/60 min.