Korepetycje - Jagoda P. id:24897

«Zajęcia z zakresu: - biologii, - chemii, - matematyki, - języka angielskiego, - języka polskiego i innych uzupełnień przedmiotów szkoły podstawowej»

60 zł/60 min

Jagoda P.

id: 24897

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła postawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Obecnie studiuję na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej na drugim roku kierunku biotechnologia.
Skończyłam klasę licealną o profilu biologiczno-chemicznym, co łączyło się z moim udziałem w korepetycjach jako uczeń. Dlatego też teraz wiem odrobinę lepiej, co i w jaki sposób warto przekazać :)

Przez 5 lat działałam jako animator dzieci i młodzieży w oratorium salezjańskim (animacje zabaw, półkolonii, wyjazdów, praca w grupach), stąd też wierzę, że każdy uczeń to bardzo indywidualna historia.

Udzielam zajęć z zakresu:
- biologii (liceum, przygotowanie do matury)
- chemii (liceum)
- matematyki (szkoła podstawowa, liceum-poziom podstawowy)
- języka angielskiego (szkoła podstawowa, liceum)
- języka polskiego i innych uzupełnień przedmiotów szkoły podstawowej (przyroda, matematyka)

Wszystkie zajęcia odbywają się u korepetytora, możliwa jest także opcja prowadzenia zajęć online.
Zapraszam do kontaktu! Zarówno rodziców jak i samych zainteresowanych :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Specjalizuję się głównie w pracy z dziećmi, ze względu na przeszłość ściśle związaną z byciem animatorem. Uważam, iż potrafię do każdego ucznia "podejść" indywidualnie i zamienić naukę w odrobinę zabawy. Staram się zainteresować tematem, który usiłuję wyłożyć, tak by praca była efektywna, a także nieuciążliwa.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Specjalizuję się głównie w pracy z dziećmi, ze względu na przeszłość ściśle związaną z byciem animatorem. Uważam, iż potrafię do każdego ucznia "podejść" indywidualnie i zamienić naukę w odrobinę zabawy. Staram się zainteresować tematem, który usiłuję wyłożyć, tak by praca była efektywna, a także nieuciążliwa.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Podczas własnego przygotowania do matury znalazłam różne metody przyswajania wiedzy, ale pracę własną o wiele bardziej wspomaga ktoś, kto nadaje jej porządek. Z chemią do czynienia mam od jakiś 5-ciu lat- liceum, następnie studia. Co prawda głównie jako uczeń- (przez co chemia stała się niejako moją codziennością ;) ), ale jako nauczyciel także daję radę! Nie jest ona tak trudna jak się wydaje, ale by się o tym przekonać, należy ją dobrze zrozumieć. Oferuję w tym swoją pomoc.

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Biologia, choć nie należy do najłatwiejszych przedmiotów do nauki, otwiera nam oczy na funkcjonowanie otaczającego świata. Wymaga nietypowego podejścia i bez odpowiedniego systemu jej nauka może okazać się mało efektywna. Brzmi znajomo? Spokojnie, przerobiłam to, dlatego też chętnie udzielę pomocy! Podczas własnego przygotowania do matury znalazłam różne metody przyswajania wiedzy, ale pracę własną o wiele bardziej wspomaga ktoś, kto nadaje jej porządek. Dlatego, jeżeli: marzysz o studiowaniu

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Specjalizuję się głównie w pracy z dziećmi, ze względu na przeszłość ściśle związaną z byciem animatorem. Uważam, iż potrafię do każdego ucznia "podejść" indywidualnie i zamienić naukę w odrobinę zabawy. Staram się zainteresować tematem, który usiłuję wyłożyć, tak by praca była efektywna, a także nieuciążliwa. Problemem nie będą także zajęcia ze starszymi uczniami. Swoją naukę zakończyłam- na daną chwilę osiągając poziom C1.1. Spróbuję przekazać Ci własne spostrzeżenia oraz wskazówki ułatwiające

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Wrocław

Aleksander I.

Korepetytor z matematyki. Poziom licealny. Do matury podstawowej.

40zł/60 min
50zł/60 min

Rafael O.

I studied English Philology at the University and a Master to teach Spanish. I have broad experience teaching both English and Spanish.

5
40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Jagoda P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Język polski
 4. Chemia
 5. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 60 zł/60 min.