Korepetycje - Joanna C. id: 25297

Joanna C.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Uczę języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej oraz historii na poziomie szkoły podstawowej.

Joanna C. 5.0(opinie: 3)

Uczę języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej oraz historii na poziomie szkoły podstawowej.

Przedmioty

Język polski

Historia

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Leśnica, Nowy Dwór, Oporów

Krzyki

Borek, Gaj, Huby, Osiedle Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki

U korepetytora:
Wrocław, Krzyki , Osiedle Powstańców Śląskich, *****
Online:
Tak

O sobie:

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczę języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej oraz historii na poziomie szkoły podstawowej.

Moim uczniom przygotowuję dodatkowe materiały na podstawie ich zainteresowań, predyspozycji, wymagań, a także słabych i mocnych stron. Staram się, by zajęcia ze mną nigdy nie były nudne, w tym celu wykorzystuję wiele pomocy naukowych, przygotowuję uczniom graficzne notatki do zagadnień oraz często odnoszę się do współczesności i popkultury.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą: jako korepetytor języka polskiego (5 lat), nauczyciel robotyki (6 lat), animator (6 lat) oraz opiekunka do dziecka (ponad 10 lat).

Wykształcenie:
Uniwersytet Wrocławski, licencjat, 2021
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Joanna C.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Agnieszka

5+

05.12.2020

Język polski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Jest zawsze przygotowana do zajęć, punktualna i aktywna. W prosty sposób tłumaczy... więcej»
Ula

5+

04.12.2020

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Asia, oprócz profesjonalnego podejścia jest bardzo sumienna i skrupulatna osoba. Bardzo sympatyczna osoba u rozumie się rewelacyjne z młodzieżą. Syn jest bardzo zadowolony, oceny i wiedzą ze zrozumieniem poszły w górę na 5 dzięki Pani Asi☺ Polecam bardzo serdecznie!!!... więcej»
Anna

5

13.11.2020

Język polski, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5

Zajęcia przebiegają bardzo dobrze. Pani Joanna komptentna, dobrze nawiązuje kontakt z uczniem.... więcej»

Podobne ankiety

Katarzyna G. id: 2309

Katarzyna G.

Jeśli chcesz się pozbyć obcego akcentu jeśli chcesz mówić wyraźnie po polsku konwersacje ze mną będą na 100% trafione. Uczę przez Skype.

5
100zł/60 min
Gosia J. id: 111637

Gosia J.

Zawodowo zajmuje się nauczaniem języka polskiego jako obcego. Interesuję mnie lingwistyka, szczególnie to, w jaki sposób języki kształtują wyobraźnie. Prywatnie bardzo lubię podróżować, zwłaszcza po państwach alpejskich. Chętnie uprawiam sport, aktywnie spędzam czas na powietrzu .

80zł/60 min
Michał S. id: 109888

Michał S.

Cześć! Mam na imię Michał i jestem studentem na Uniwersytecie Dolnośląska Szkoła Wyższa. Prowadzę korepetycje od ok. 3 lat, mam już doświadczenie. Od zawsze lubiłem pomagać i nauczać, jeśli miałem taką okazję, umiałem, i przynosiło to fajne rezultaty!

80zł/60 min
Wiktoria S. id: 115519

Wiktoria S.

Hej! Od dziecka jestem zapaloną fanką teatru. Przez 2 lata miałam przyjemność prowadzić młodzieżową grupę teatralną, której działania można było oglądać na różnych scenach. Na maturze rozszerzonej w nowej podstawie zdawałam język polski i historię sztuki, dzięki czemu wiem, z czym mierzą się przyszli maturzyści ;D

100zł/60 min
Agata S. id: 114580

Agata S.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: – Kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo – Filologia polska: krytyka literacka i artystyczna Od lat pracuję z uczniami, którzy znacząco poprawiają swoje wyniki w szkole i na wysokim poziomie zdają egzaminy. Prywatnie psiara i książkara :)

100zł/60 min