Korepetycje - Katarzyna Ł. id: 25490

Katarzyna Ł.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Witam serdecznie, jestem lektorem i korepetytorem języka angielskiego z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Katarzyna Ł. 5.0(opinie: 3)

Witam serdecznie, jestem lektorem i korepetytorem języka angielskiego z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Widzew

Andrzejów, Nowosolna, Olechów-Janów

U korepetytora:
Łódź, Widzew , Olechów-Janów, Zakladowa
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem lektorem w szkole językowej i korepetytorem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Zajęcia dopasowuje do ucznia, jego zainteresowań i potrzeb.
Przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego oraz FCE i CAE.
Prowadze również konwersacje, naukę poprawnej wymowy, pomagam przełamać barierę językową, zacząć mówić tym początkującym, ale również osobom, które już coś wiedza, ale nadal boja się tę wiedzę wykorzystać.
Prowadze zajęcia z podręcznikiem szkolnym, ale posiadam i wykorzystuje również własne materiały.
Skończyłam filologie angielska i posiadam tytuł magistra.
Moja znajomość angielskiego rozwijałam nie tylko na kursach i uczelni w Polsce, ale również na wyjazdach zagranicznych, mieszkałam siedem miesięcy w Anglii, a od 16 lat wyjeżdżam regularnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie sama poszerzam swoją wiedzę z angielskiego, pracując z ludźmi z całego świata.

Wykształcenie:
Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi, magister, 2007
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Katarzyna Ł.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Magda

5+

01.06.2023

Język angielski, Konwersacje

5+

Generalnie zajęcia są super, bardzo się podobały, polecam!... więcej»
Anna

5+

08.04.2021

Język angielski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Córka jest zadowolona z prowadzenia zajęć przez panią Katarzynę. Pozdrawiam.... więcej»
Karolina

5+

13.09.2020

Język angielski, Przygotowanie do IELTS

5+

Z korepetycji jestem bardzo zadowolona wszystko było w porządku.... więcej»

Podobne ankiety

Anna K. id: 52963

Anna K.

Nauczam języków od ponad 10 lat. Współpracowałam z różnymi szkołami w Polsce i we Włoszech. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie i szereg certyfikatów potwierdzających umiejętności językowe i te związane z nauczaniem. Od kilku lat podróżuje dookoła świata zbierając historie Światozmieniaczy i Światozmieniaczek.

90zł/60 min
Julia W. id: 41917

Julia W.

Jestem studentką VI roku kierunku lekarskiego w Łodzi. Cały poprzedni rok byłam na Erasmusie w Hiszpanii W liceum byłam na profilu biol-chem-mat Lubię uczyć się j.obcych-znam angielski, hiszpański i włoski W wolnym czasie podróżuję,żegluję. Niedawno zaczęłam jeździć konno Uczenie innych sprawia mi satysfakcję, dlatego chętnie udzielam korepetycji:)

5
90zł/60 min
Toluwanimi D. id: 113639

Toluwanimi D.

Cześć! Jestem Toluwanimi i moją pasją jest nauczanie języka angielskiego. Dzięki talentowi komunikacyjnemu i zamiłowaniu do języka, poświęcam się pomaganiu uczniom w doskonaleniu znajomości języka angielskiego, czy to w celach akademickich, rozwoju zawodowym, czy wzbogaceniu osobistym.

80zł/60 min
Paulina G. id: 33795

Paulina G.

Doświadczona anglistka od 15 lat mieszkająca w Anglii, władająca językiem angielskim na poziomie C2 (native speaker) dyspozycyjna i cierpliwa.

5
70zł/60 min
Aleksandra W. id: 18608

Aleksandra W.

Jestem od 6 lat korepetytorem języka angielskiego. Sama dużo podróżuję używają języka oraz posiadam certyfikat

5
70zł/60 min