Korepetycje - Krystyna P. id:25509

«Uczę dzieci w wieku wczesnoszkolnym/przedszkolnym oraz chętnie podejmę się pracy jako opiekunka.»

40 zł/60 min

Krystyna P.

id: 25509

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 1-3 klasa Dla dzieci

O sobie

W pracy z dzieckiem staram się skupić na tym, żeby nie tylko przyswoiło ono konkretny materiał, ale także spędziło miło czas i zainteresowało się przedmiotem. Uważam, że najważniejsze jest dopasowanie sposobu i tempa pracy do konkretnego dziecka. Zależy mi na dobrym kontakcie i przyjaznej atmosferze.

Klasy młodsze - informacje o doświadczeniu:

Witam,
chętnie podejmę się pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Uważam, że nauka w tym wieku powinna opierać się na zabawie oraz zainteresowaniu dziecka konkretnymi zagadnieniami. Interesuje się psychologią, jestem osobą pozytywnie nastawioną oraz cierpliwą.

Zapraszam do kontaktu:)

Niania dla dzieci - informacje o doświadczeniu:

Witam,
z przyjemnością podejmę się opieki nad dziećmi. Jestem uczennicą. Chętnie pomogę również przy nauce, a także stworze przyjazną przestrzeń do przyswajania nowej wiedzy i umiejętności poprzez zabawę. Jestem osobą elastyczną, lecz ze względu na moją stałą pracę nie szukam zatrudnienia na pełen etat. Interesuję się psychologią, w szczególności rozwojem dzieci z wykorzystaniem okresów sensytywnych. Jestem osobą cierpliwą i przyjaźnie nastawioną:)

Podobne ankiety Warszawa

Emilia B.

Udzielę korepetycji głównie z języka angielskiego i polskiego, możliwość uczenia również klas młodszych (podstawówka) i opieka nad dziećmi.

5
50zł/60 min

Jithin J.

Myself Jithin Johnson. Im from India,Former Ame and Currently pursuing bachelors in Graphic-designing in Vistula University.

40zł/60 min
50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Krystyna P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Klasy młodsze
  2. Niania dla dzieci
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 40 zł/60 min.