Korepetycje - Piotr S. id: 2618

Piotr S.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Absolwent elektroniki i telekomunikacji WAT. Korepetycje głównie z przedmiotów ścisłych. Szkoła podstawowa - każdy przedmiot. Dojazd do ucznia.

Piotr S.

Absolwent elektroniki i telekomunikacji WAT. Korepetycje głównie z przedmiotów ścisłych. Szkoła podstawowa - każdy przedmiot. Dojazd do ucznia.

Przedmioty

Matematyka

Chemia

Biologia

Geografia

Przyroda

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Witam,

Absolwent kierunku elektronika i telekomunikacja w Wojskowej Akademii Technicznej. Pracę korepetytora zacząłem będąc w gimnazjum, początkowo w formie pomocy uczniowskiej, w kolejnych latach stało się to moją pracą dorywczą.

Pomagałem uczniom z klas podstawowych oraz szkoły średniej.
Zajmowałem się pomocą w odrabianiu prac domowych, nauce tabliczki mnożenia, wykonywania działań, uzgadnianiu równań chemicznych, stechiometrii, przygotowywaniu projektów, nadrabiałem zaległości i braki po dłuższej nieobecności, "wyciąganiu" uczniów na koniec semestrów.

Jeśli chodzi o szkołę podstawową posiadam kompleksową wiedzę i świadczę pomoc w pełnym zakresie edukacji.

Obecnie specjalizuję się w przygotowywaniu do egzaminów gimnazjalnych poza językami oraz pomocy uczniom, którzy mają problemy z przedmiotami ścisłymi. Dojeżdżam do ucznia, możliwa negocjacja ceny usługi.

Wykształcenie:
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego, magister inżynier, 2018
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Darek P. id: 38103

Darek P.

MS Mathematics (Poland) PhD Mathematics (USA) QTS IB Certificate.

80zł/60 min
Michał Z. id: 43598

Michał Z.

Jestem korepetytorem już ze sporym doświadczeniem, stara się prowadzić ciekawe i wciągające zajęcia. Zapraszam do kontaktu

60zł/60 min
Muhammad zeeshan Y. id: 23028

Muhammad zeeshan Y.

Hi! My name is Muhammad Zeeshan, I am 23 years old, i am from Pakisan, currently i live in Rzeszow, Poland.

50zł/60 min
Justyna G. id: 47732

Justyna G.

Stosuje sposób nauczania oparty na logicznym zrozumieniu danego zagadnienia i wykorzystaniu dostępnej wiedzy na zasadzie wzajemnych zależności.

68-118zł/60 min
Sylwia K. id: 104975

Sylwia K.

24-letnia nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz biologii i informatyki w szkole podstawowej i średniej. Ukończyłam wiele kursów kwalifikacyjnych. Od dwóch lat pracuje w zawodzie, natomiast korepetycji udzielam od 4 lat. Mój wiek jest moim atutem - łatwo przychodzi mi zrozumienie potrzeb dziecka czy ucznia klas starszych.

4.5
70zł/60 min

;